25 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Mahmut Uslu ile Gökhan Saral arasında büyük tartışma

Mahmut Uslu ile Gökhan Saral arasında büyük tartışma

2-2 biten Fenerbahçe - Trabzonspor maçında Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu ile Trabzonsporlu yönetici Gökhan Saral arasında tartışma çıktı.


21 Ağustos 2017 00:58

Mahmut Uslu ile Gökhan Saral arasında büyük tartışma

Fenerbahçe'nin penaltıdan attığı ikinci golden sonra Mahmut Uslu, gol sevincine tepki gösteren Gökhan Saral ile tartıştı. İkili arasında büyük bir tartışma yaşanırken, karşılıklı küfürleşmenin de yaşandığı ortaya çıktı.

Mahmut Uslu şikayetçi oldu

Yaşananların ardından Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu, Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral'dan şikayetçi oldu.

Gökhan Saral: Mahmut Uslu alkollüydü

Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral, Beyaz Futbol programına bağlanarak Mahmut Uslu ile yaşadıklarına açıklık getirdi.

Gökhan Saral, ''Mahmut Ussuz bir beyefendi. 90 dakika boyunca sabırla seyrettik. Devre arasına kadar sürekli küfürler ederek hem taraftarı hem protokolü taciz etmiştir. İlk yarı bitti. Yerimden kalktım. Locaya doğru hareket ederken, Mahmut Uslu üzerime doğru yürüdü. 'Niye bakıyorsun? diye bağırmaya başladı. Ben de kendisine, 'Siz niye bakıyorsunuz?' dedim. Kendisi alkollüydü. Ayakta zor duruyordu. Oradaki bütün protokol tribünü şahittir. Benim ona kullandığım dört tane kelime var. Sırtımı döndüm. Araya arkadaşlar girdi. Milletvekillerimiz konuya şahittir. Küfür etti. Ağıza alınmayacak küfürler. İkinci devre oturduk. Maça devam ettik. Ben kendisine uymadım. İkinci golden sonra da bakışmalar devam etti. Bize karşı çok çirkin hareketler yaptı. Bunların başını çeken Mahmut Ussuz bey. Kendisine yaramaz çocuk diyorum. Bizim hiçbir taşkınlığımız olmamıştır. Olması da mümkün değildir. Fenerbahçe'nin aklı başında olan yöneticileri de bizden özür dilediler. Benim adamlarım yoktu. Ben yalnız geldim. Orada kamera kayıtları var. Kimin ne yaptığı belli. Ben küfür etmedim. Yüksek sesle konuşmadım'' diye konuştu.

Mahmut Uslu: Alkollü olmadığımı ispatlayabilirim

Mahmut Uslu ise Beyaz TV muhabirine yaptığı açıklamada, ''Bu geçen seneden kala bir olaydır. Kendileri geçen sene geldiler. Hepsinin tek tek elini sıktım. Başkanlarına da sorabilirsiniz. Başkanları söyler zaten. Bu arkadaş geçen sene güvenlik görevlileriyle kavga etti. Savcılıkta bunun dosyası var. Bu geçen senenin yansıması. Benim alkollü olmam mümkün değil. Ben Bodrum'dan tatilden geldim. Saat 6'dan beri kulüpteydim. Kulüpten çıkmadan maça gittim. Ben alkollü olmadığımı ispatlayabilirim. Gelip ifade vermesi lazım. Beni tehdit etti. Bana küfür etti. Beni kimse tehdit edemez. Bir Trabzon milletvekili genç bir arkadaşımız gelip benden özür diledi. Ben de kendisine özrün Gökhan Saral tarafından dilenmesi gerektiğini söyledim. Alkollü olduğum yalan'' ifadelerini kullandı.

Salih Cora: Ben kimseden özür dilemedim

Bu kavgaya tanık olan Trabzonspor milletvekili Salih Cora, hakkında Mahmut Uslu, ''Gelip benden Gökhan Saral'ın yaptıkları nedeniyle özür diledi'' ifadelerini kullandı.

Ancak Ahmet Çakar, Beyaz TV'de Salih Cora'nın bu konuda yaptığı açıklamaları izleyicilere aktardı. Ahmet Çakar, Salih Cora'nın, ''Ben kimseden özür dilemedim. Gökhan Saral'la birlikteydim'' açıklaması yaptığını duyurdu.

Gökhan Saral'ın Twitter paylaşımı

Gökhan Saral maç sonu Twitter hesabından ise Sarı Lacivertliler için "Duruşumuzdan rahatsız olan Fenerbahçe'nin kafası kıyak, aklı kaçık YARAMAZları! Rahatsızlığınız Ekim'e huysuzluğunuz Kasım'a kadar..."

Kaynak: Beyaz TV

Etiket: mahmut uslu, gökhan saralHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor