20 Haziran 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Mahmut Uslu: FIBA salonumuzdan çok etkilendi!

Mahmut Uslu: FIBA salonumuzdan çok etkilendi!

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın Kadınlar Euroleague Final Four yarı finalinde karşılaştığı Nadezhda Orenburg maçı sonrası Fenerbahçe TV’ye açıklamalarda bulundu.


15 Nisan 2016 22:45

Mahmut Uslu: FIBA salonumuzdan çok etkilendi!

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde final şansını yitirmenin üzüntüsünü yaşadıklarını ve yeni planlar üzerinde çalışacaklarını söyledi.

Fenerbahçe'nin Dörtlü Final ilk maçında Rusya'nın Nadezhda takımına 74-68 yenilmesinin ardından FBTV'ye açıklamalarda bulunan Uslu, sportif açıdan çok üzgün olduklarını belirterek, "Sayın Başkanımızın daha evvel açıkladığı gibi A ve B planları yapacağız. Çünkü bizim şu anda mücadele ettiğimiz takımın bütçesi 20 milyon dolar, bizim bütçemiz yaklaşık 3 milyon dolar." dedi.

Büyük bir güç ve para dengesizliği olduğunu kaydeden Mahmut Uslu, şunları kaydetti:

"Bütün bunlara rağmen Dörtlü Final'e yükselen takımımızı hakikaten kutlamak gerek. Bütün camiaya geçmiş olsun. Daha iyi çalışarak, kendi gençlerimizi daha iyi yetiştirerek bu başarıları elde etmek istiyoruz."

Dörtlü Final organizasyonun önemine değinen Uslu, "Türkiye'nin bu ortamında ve bu gündeminde Avrupa’dan birçok şampiyona bize verilmezken şu anda dört dörtlük bir organizasyon yapıyoruz. FIBA Genel Sekreteri özel teşekkür etti, 'bugüne kadar gördüğümüz en güzel organizasyon' dedi." ifadelerini kullandı.

Birçok ülkede Ülker Sports Arena gibi bir salonda turnuva oynanmadığını ve FIBA'nın çok etkilendiğini kaydeden Mahmut Uslu, "Birçok ülkeye gittik. Böyle bir spor salonunda, böyle bir havayla hiçbir turnuva oynanmadı. FIBA çok etkilenmiş." değerlendirmesinde bulundu.

Etiket: Fenerbahçe, Basketbol, Mahmut UsluHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor