15 Kasım 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Maç günü geliri katlaya katlaya gidiyor ama...

Maç günü geliri katlaya katlaya gidiyor ama...

Beşiktaş ligde kazanıyor, Avrupa’da kazanıyor… yetmiyor kasasını da dolduruyor.


21 Ekim 2017 13:20

Maç günü geliri katlaya katlaya gidiyor ama...

Çok değil 2014-15 sezonunda Beşiktaş’ın maç günü geliri sadece 25.5 milyon euro’ydu. Aynı sezonda Fenerbahçe 65.8, Galatasaray ise ise 90 milyon euro’yu görüyordu. 2015-16’da şampiyonluğun geldiği ilk sezonda ise Beşiktaş tribün gelirini ancak 46.9 mi milyon euro’ya çıkarabildi.

Galatasaray’ın geliri 92.4, Fenerbahçe’nin ki ise 94.2 milypn euro’yu buldu. İkinci şampiyonluğun geldiği geçen sezon bile Beşiktaş ancak 69.8 milyon euro’yu görürken Fenerbahçe 67.9, Galatasaray ise 63.5 milyon euro’ya geriledi. Beşiktaş’ta hedef bu sezon 100 milyon euro barajını aşmak.

BEŞİKTAŞ DERBİLERİ 2 SEZONDUR TACA ATIYOR

Beşiktaş “derbileri” iki sezondur gölgede bırakıyor… geçen sezon Galatasaray-Fenerbahçe derbisinden önce siyah-beyazlılar Lyon’la İstanbul’da oynamış ve elenmişti. 3 gün sonra oynanan derbiye kimseye konsantre olamamıştı. Siyah-beyazlılar, Pazar günü oynanacak derbiden önce de Salı günü Monaco’yu Fransa’da devirdi.

Şimdi de herkes Beşiktaş’ı, Şenol Güneş ve takımını konuşurken derbiye 2 gün kalmasına rağmen kimse derbiye konsantre olamamadı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor