17 Aralık 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Lukas Podolski, Galatasaray'a geri dönmek istiyor!

Lukas Podolski, Galatasaray'a geri dönmek istiyor!

Geçtiğimiz yıllarda Galatasaray'ın Japonya'ya sattığı Lukas Podolski, sarı kırmızılı takıma geri dönmek için mesaj gönderdi.


18 Haziran 2018 09:42

Lukas Podolski, Galatasaray'a geri dönmek istiyor!

Gomis gidecek mi kalacak mı?.. Galatasaray’da en fazla cevap bekleyen sorulardan birisi de bu. Herkes bu soruya cevap beklerken Abdürrahim Albayrak’ın geçen hafta Tunsulu menajer Nesim ve ortağı Ali Pektaş’la bir araya gelmesi yeni bir dedikoduyu gündeme getirdi.

İlk anda Gökhan Töre’nin Beşiktaş’tan Galatasaray’a gideceği yönünde konuşmalar geçti. İşin gerçeğinin ise geçen yıl 2.5 milyon Euro’ya Japonya’ya satılan Lukas Podolski’den Galatasaray’a gelen mesaj oldu.

Podolski’nin Uzakdoğu’ya gittiği için büyük pişmanlık yaşadığı, küme düşen Köln’ün kendisine dönmesi için teklif yaptığını ama onun kariyerinin son döneminde Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istediğini söylediği öğrenildi.

Podolski’nin Alman Milli Takımı’nda yıllarca Klose ve Müller gibi isimlerin yanında 9.5 numara oynamasının Terim’in ilgisini çekebileceği, bonservis bedeli ödenmeden ve yılda 2-2.5 milyon Euro aralığında bir rakama dönme ihtimali heyecanlandırdı. Bu arada Podolski, Gomis’ten sadece 2 ay 2 gün büyük.

Kaynak: Fotospor

Etiket: podolskiHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor