23 Haziran 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Lucescu'nun istekleri Alp Yalman'ı kızdırdı

Lucescu'nun istekleri Alp Yalman'ı kızdırdı

Galatasaray'da teknik direktör arayışları tüm hızıyla sürüyor. Dün itibariyle Shakhtar Donetsk ile yollarını ayıran Rumen teknik adam Mircea Lucescu listenin başında yer alırken listedeki diğer isimlerle de görüşmeler sürüyor.


22 Mayıs 2016 00:16

Lucescu'nun istekleri Alp Yalman'ı kızdırdı

G.Saray yönetimi Mircea Lucescu'yu bekliyor... bekliyor da futbolun yeni patronu Alp Yalman ile Dursun Özbek arasında daha ilk dakikadan sorun çıktı! Başkan Özbek'in kendisinden önce Lucescu ile görüşmesi, kimsenin kabul edemeyeceği sözler vermesi, Yalman'ın canını sıktı.

Florya'nın yeni Abdürrahim Albayrak'ı Levent Nazifoğlu ile bir araya gelen Yalman'ın, Lucescu'ya sıcak bakmadığı isteklerinin "kulübün anahtarı" gibi olduğunu söylediği bildirildi. Yalman'ın Cenk Ergün'le bir görüşme yaptığı ve iki İspanyon teknik adamla görüşmesi için Madrid'e gönderdiği ise gelen bilgiler arasında.

ERGÜN, YALMAN'IN İSTEDİĞİ MICHEL İÇİN MADRİD'E GİTTİ

Başkan Dursun Özbek tarafından futbolun başına getirilen Alp Yalman daha resmi olarak göreve başlamadan kolları sıvadı. İlk iş olarak Cenk Ergün'le bir görüşme yaptı. Daha sonra da sportif direktörüne iki İspanyol teknik adam Roberto Martinez ve Michel ile görüşmesi için Madrid'e gitmesi için yol verdi. Ergün, Cuma günü Madrid'e giderken iki teknik adamla birer görüşme gerçekleştirdi.

Ergün'e Michel isminin Yalman tarafından verildiği, İspanyol teknik adamın özellikle Olympiakos'u getirdiği nokta yüzünden potansiyel başarı olarak görüldüğü bildirildi. Michel, Vitor Pereira'dan önce Olympiakos'u çalıştırıyordu. Pereira'nın şampiyon yaptığı Olympiakos için Yunan basını, "Olympiakos, Pereira'ya rağmen şampiyon olmayı başardı" yorumlarını yapmıştı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Lucescu, Shakhtar, Galatasaray, Alp YalmanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor