26 Nisan 2018, Perşembe


> Galatasaray > Lucescu ''evet'' dedi ama o telefon çıldırttı!

Lucescu ''evet'' dedi ama o telefon çıldırttı!

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek'in hayali Mircea Lucescu'yu yeniden takımın başına getirmek...


21 Mayıs 2016 08:37

Lucescu ''evet'' dedi ama o telefon çıldırttı!

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek'in hayali Mircea Lucescu'yu yeniden takımın başına getirmek... 10 gün önce Rumen teknik adamla telefonda görüşen Özbek, Rumen teknik adama "anahtarı teslim" etmeye hazır olduğunu belirtti. Başjkan, Shakhtar'ın sahibi Rınat Ahmedov'un sunduğu tüm imkanları da Lucescu'ya söz verdi. Özbek, Lucescu'nun futbolun CEO'su olma fikrinden, oğlu Razvan'ın da teknik direktör olmasına kadar tüm isteklerini kabul etti. Lucescu'nun Özbek'e prensipte "evet" dediği öğrenildi.

Lucescu'ya giden o telefon çılgına çevirdi

Başkan'ın en büyük sıkıntısı ise daha önce Galatasaray'da Mircea Lucescu ile çalışan bazı isimlerin Rumen teknik adama, "Başkan söz verir ama yapamaz. Mustafa Denizli'ye de söz verdi. Yapamadı. Şu anda Galatasaray'a gelirsen hata yaparsın. Bizi bekle seçim olacak. O zaman beraber çalışacağız" sözlerini iletmeleri oldu.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta da Lucescu ile görüşmüş ve Rumen teknik adamla prensip anlaşmasına vardığını açıklamıştı. Fakat Usta daha sonra yaptığı açıklamada, "Lucescu ile anlaşmıştık ama işi Türkiye'den bozdular" demişti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: lucescu, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor