20 Haziran 2018, Çarşamba


> Spor Magazin > Lionel Messi ile Rihanna Antalya'da futbol oynayacak

Lionel Messi ile Rihanna Antalya'da futbol oynayacak

Antalyaspor Kulubü Başkanı Gültekin Gencer, Antalya'da düzenlenecek Eto'o Vakfı'nın 10'uncu yıl kutlamasında futbolda dünya yıldızı Messi ile dünya yıldızı pop sanatçısı Rihanna'nın aynı sahada futbol oynayacağını söyledi.


24 Mayıs 2016 12:45

Lionel Messi ile Rihanna Antalya'da futbol oynayacak

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Akra Barut Otel'de düzenlediği basın toplantısında, sezon değerlendirmesi, yeni sezon hedefleri, kombine bilet fiyatları ve Eto'o Vakfı tarafından düzenlenecek dünya karması maçı hakkında bilgi verdi. Yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı toplantıda Gencer, ikinci devre yapılan transferlerle Antalyaspor'un diğer takımların korkulu rüyası olduğunu söyledi. Sezon başında ligi ilk 10 takım arasında bitirmeyi hedeflediklerini anlatan Başkan Gencer, ligi 9'uncu bitirdiklerini aktardı.

HEDEF İLK 5

Antalyaspor'un Türkiye'de bu sezon maç başı seyirci ortalamasında 6'ncı Avrupa genelinde de 98'inci sırada yer aldığını vurgulayan Gencer, yeni sezonda seyirci sayısındaki maç ortalamasıyla Türkiye'de ilk 4'e, Avrupa sıralamasında da ilk 50 takım arasına yükseleceklerine inandığını söyledi. Gencer, Antalya'da bu coşkuyu yaratacak kadroyla da ligi ilk 5 takım arasında tamamlamayı hedeflediklerini belirtti.

RİHANNA'DAN ÇILGIN FOTOĞRAFLAR - TIKLAYIN

30 BİN KOMBİNE HEDEFİ

Yeni sezonda seyirci rekoru kırmak istediklerini dile getiren Başkan Gencer, Antalyaspor'un 17 bin civarında kombine sahibi taraftar ile 50 bine yakın passolig kartı bulunan seyircisi bulunduğuna dikkati çekti. Passolig kart sahibi taraftarla 7'nci sırada yer aldıklarını dile getiren Gültekin Gencer, "30 Haziran'a kadar 30 bin kombine satmayı hedefliyoruz. Bu şehrin bunu yapabileceğine inanıyoruz. Bunda en büyük katkı Eto'o'nun. Antalya şehrinin takımına sahip çıkmasını istiyoruz. Bir ayda 30 bin kombine satma rekorunun da Antalyaspor'a ait olacağına inanıyoruz. Bunu yapabilmek için teknik heyetin ihtiyaçları noktasında kesinlikle nokta transfer yapacağız" dedi.

ETO'O MORAİS PROJESİ DEVAM EDECEK

Türkiye'de adından söz ettirecek transferler yapmak için ciddi gayret sarf ettiklerini kaydeden Gencer, şöyle konuştu: "Eto'o ile Morais projesi devam edecek. Bunda kesin kararlıyız. Bu yıldan itibaren bu projenin devam etmesi için yönetim olarak maddi manevi anlamda üzerimize düşeni yapacağız. Mevlüt Erdinç adı geçti. Elimizde Ömer Şişmanoğlu varken bu isim söz konusu olamaz. Karcemarkars ile defalarca konuştuk. Belki 3 defa anlaştık değişik dönemlerde. Karcemarkars ve ekibi kulüpleri kullanıp ve birbirine düşürüyor. Fiyatı 800 bin dolardan 1.1 milyon Euro'ya yükseldi. Osmanlıspor'a görüştüğü söyleniyor. Fiyat artırmadan başka bir şey değil. Karcemarkas ile ilgilenmiyoruz. Kesinlikle düşünmüyoruz. Bu tip oyuncular yüzünden Türk futbol takımları birbirine zarar vermesin."

"İNANIRSAK RONALDINHO VE ETO'O YAZ KAMPINDA GÖRÜRÜZ"

Ronaldinho transferi hakkında bilgi veren Gencer, Eto'o ile Brezilyalı yıldızın 6 Haziran'da Londra'da bir araya geleceğini anlattı. Gencer, şunları söyledi: "Ronaldinho daha iki yıl futbol oynayabilecek durumda. Geçen sene Ronaldinho bizi evine davet etmişti. Biz Eto'o transferi sonrası boyumuzu, kilomuzu biliyorduk. Netice olarak şehrin dinamikleri bu transfer için seferber olmalı. Eto'o örneğinden sonra şehir turizmcileri, seçilmiş atanmışları ile Ronaldinho transferinde bizi zorlaması lazım. Her geçen gün hızla artan Antalyaspor taraftarı var. Bu coşkuyu yakaladığımız an bu transferi bitirmememiz için hiçbir engel olamaz. Geçen yıl kimse inanmıyordu ama Eto'o'yu Davraz kampında gördük. Biz buna inandığımız takdirde bu yaz kampında Eto'o ve Ronaldinho'yu Antalyaspor formasıyla görürüz. Yeter ki şehir istesin. Bu transferle ilgili büyük gün 6 Haziran. 6 Haziran'da Eto'o ile Ronaldihno Londra'da bir araya geliyor. En son detaylar dediğimiz kısım konuşulacak ve transfer gerçekleştirilir."

"MESSİ RİHANNA AYNI SAHADA"

Eto'o vakfının 10'uncu yıl kutlaması hakkında da bilgi veren bilgi veren Gencer, Antalya Arena'da dünya karması takımı ile Türkiye karmasının maç yapacağını dile getirdi. 16 Temmuz'daki etkinlikler kapsamında dünya yıldızlarının Antalya'ya geleceğini belirten Gencer, "Dünya futbol yıldızı ile dünya pop yıldızı ilk defa Antalya Arena'da futbol oynayacak. Böyle bir organizasyonun Antalya'da olması büyük bir gurur. Sorun çıkmazsa Rihanna ile Messi top oynayacak" dedi. Gencer, etkinlikten Antalyaspor'un da milyonlar seviyesinde gelir elde edeceğinden bahsetti.

KOMBİNE FİYATLARI

Toplantıda 2016-2017 sezonu kombine bilet fiyatları şöyle açıklandı: "30 Haziran'a kadar sürecek indirimli kombine bilet fiyatları, kale arkası alt tribünü 160 lira, kale arkası üst tribünü 200 lira, doğu üst tribünü 400 lira, doğu alt tribün 500 lira. Batı üst tribün 500 lira, batı alt tribün ise 750 liradan satılacak. Haziran ayından sonra ise kombine bilet fiyatları kale arkası alt tribünü 200 lira, kale arkası üst tribün 240 lira, doğu üst tribün 500 lira, doğu alt tribünü ile batı üst tribün 600 lira, batı alt tribünü 850 liradan satışa sunulacak."

Kaynak: DHA

Etiket: Lionel Messi, Rihanna, Gültekin Gencer, Antalyaspor, Eto'o Vakfı,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor