21 Temmuz 2018, Cumartesi


> Galatasaray > 'Ligde en umut verici takım Galatasaray'

'Ligde en umut verici takım Galatasaray'

TRT Spor yorumcusu Mustafa Denizli, Bursaspor-Galatasaray mücadelesini değerlendirdi.


25 Eylül 2017 02:16

'Ligde en umut verici takım Galatasaray'

İşte Mustafa Denizli'nin sözlerinden satır başları:

Bu sene Galatasaray geriye düştüğü zaman beraberliği bulabilen, kazanmasını bilen takım. Bu akşam Galatasaray'da Tudor'un yaptığı iki önemli hamle bunlar Latovlevici ve Mariano.  İkisinin çıkmasının ardından; Feghouli ve Yasin değişikliği  sonrasında sağlı sollu ataklarla golleri buldu ve kazanmasını bildi

"Galatasaray oyunu sürklase etti"

Galatasaray'ın bu akşam en büyük avantajı Bursaspor'un orta sahada top kullanamaması oldu. Galatasaray ne yaptı ne etti sağlı sollu ataklarla Bursaspor'u sürklase etti. Ligde en umut verici takım Galatasaray'ı başa koyabiliriz.

"Feghouli çok farklı bir oyuncu"

Feghouli La Liga'da geçtiğimiz senelerde en iyi yabancı oyuncular arasında yer aldı ama bir sakatlık geçirdi. West Ham'a transfer oldu ama başarılı olamadı. Feghouli çok farklı bir oyuncu, çok iyi meziyetleri var, etkili bir oyuncu ve bu akşam müthiş bir gole imzasını koydu.

"Belhanda kapasitesini önümüzdeki haftalarda üst düzeye taşıyacaktır."

Belhanda şu an bence yüzde 60-65'lerde oyunuyor, daha yüzde yüzünü koyamadı, ilerleyen haftalarda tüm kapasitesini ortaya koyacaktır. Galatasaray kulübesinde oyunu döndürebilecek oyuncular mevcut. Denayer bu akşam ön liberoda denenebilirdi.

"Bursaspor kazanmak için 2-0'ı bulmalıydı"

Bursaspor'un maçta iki net pozisyonu vardı ama sonuca yansıtamadılar, iki farklı öne geçmesi gerekirdi. Hep kontrataklarla etkili olmaya çalıştılar ama öyle olmadı ve özelikle ikinci yarıda fizik olarak yerinde değillerdi. Bursaspor'da orta saha çalışmadığı zaman kaybediyor ve bu akşam özelikle çok kapandılar, oyunu kilitlediler ve çok etkisizlerdi. Harun, Aziz Behiç ve Barış mutlak gol firsatlarını önlediler.

"Batalla oyunda olmadığı zaman Bursa'da orta saha çalışmıyor"

Batalla'nın geldiğinden beri en çok pas hatası yaptığı maç oldu. Enerjik değildi, oldukça etkisiz bir oyun sergiledi. Oyunda olmadığı zaman Bursa'da orta saha çalışmıyor"

Kaynak: Ajansspor

Etiket: GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor