17 Aralık 2018, Pazartesi


> Spor Magazin > Lea Michele frikik vermekten kurtulamadı

Lea Michele frikik vermekten kurtulamadı

ABD'li oyuncu Lea Michele, Los Angales'ta gerçekleşen 90'ıncı Oscar ödül töreni sonrası bir mekanda düzenlenen kutlamadan ayrılırken elbisesinin azizliğine uğradı.


07 Mart 2018 17:26

Lea Michele frikik vermekten kurtulamadı

ABD'li oyuncu Lea Michele, Los Angales'ta gerçekleşen 90'ıncı Oscar ödül töreni sonrası bir mekanda düzenlenen kutlamadan ayrılırken elbisesinin azizliğine uğradı. 31 yaşındaki güzel, göğüs dekoltesinin açılmaması için büyük çaba sarf etse de başarılı olamadı.

5. Altın Küre Ödül Töreni'nde, taciz ve cinsiyet eşitsizliğine karşı başlayan politik duruş 90. Akademi Ödülleri Töreni'nde devam etti. Ancak Hollywood yıldızları bu sefer siyah giyinmek yerine rengarenk kıyafetlerle Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda düzenlenen 2018 Oscar Ödül Töreni'nin kırmızı halısında şıklık yarışına girdi.

Oscar törenine katılanlar arasında ABD'li oyuncu Lea Michele de vardı. Lea Michele, Los Angales'ta gerçekleşen 90'ıncı Oscar ödül töreni sonrası bir mekanda düzenlenen kutlamadan ayrılırken elbisesinin azizliğine uğradı. 31 yaşındaki güzel, göğüs dekoltesinin açılmaması için büyük çaba sarf etse de başarılı olamadı.

'Glee' dizisinin oyuncularından Michele, gece boyunca derin göğüs dekoltesi nedeniyle zor anlar yaşadı.

Etiket: Lea MicheleHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor