22 Haziran 2018, Cuma


> Galatasaray > Lassana Diarra transferinden son dakika!

Lassana Diarra transferinden son dakika!

Lokomotif Moskova, FIFA Uyuşmazlık Komisyonu'nun Lassana Diarra'ya kestiği 10 milyon euro'luk cezada indirime gitmeye yanaştı.


25 Ağustos 2016 01:14

Lassana Diarra transferinden son dakika!

Rusların Lassana Diarra umudu bir türlü kırılamıyor... Lokomotif Moskova yönetimi FIFA Uyuşmazlık Komisyonu tarafından kesilen 10 milyon euro'luk cezada indirime gitti. Fakat Galatasaray ve Fransız oyuncunun beklediği kadar yüksek bir indirim olmadı bu. Ruslar 10 milyon euro'dan 8 milyon euro'ya inerken, Galatasaray ve Diarra 6 milyon euro'ya kadar indirim bekliyor.

Eğer Diarra konusunda indirim yapılmaz ve 8 milyon euro'da kalınırsa Fransız oyuncunun sarı- kırmızılı formayı 2 milyon euro'nun altında bir rakama giymesi anlamına gelecek ki, Diarra'da bunu kabul etmiyor. Galatasaray ile Diarra arasındaki anlaşmaya göre Lokomotif'e 6 milyon euro ödenirse, Fransız oyuncu için kasadan yılda 4.5 milyon euro'dan toplam 14 milyon euro çıkacak. Diarra yılda 2.5 milyon euro alacak. 2 milyon euro'da Lokomotif'e ödenecek.

Lokomotif'in indirim yapmamsı nedeniyle Galatasaraylı yöneticilerin Diarra'ya 2 milyon euro'yu beraber paylaşma teklifi ettiği bildirildi. Diarra ise alacağı paranın bu şekilde 2 milyon 150 bin euro'ya kadar düşeceği için mutsuz olduğu gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Galatasaray, Lassana DiarraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor