21 Mayıs 2018, Pazartesi


> Basketbol > Lasme ve McCollum'dan Galatasaray'a gönderme!

Lasme ve McCollum'dan Galatasaray'a gönderme!

Yaz döneminde Baskonia’dan ayrılan Darius Adams, eski kulübünü parasını zamanında ödememekle suçlamıştı. Adams’a bazı yıldız basketbolcular da destek verirken, bu isimlerin arasına son olarak geçtiğimiz yıl Galatasaray Odeabank forması giyen Stephane Lasme ve Errick McCollum da katıldı.


14 Eylül 2016 20:17

Lasme ve McCollum'dan Galatasaray'a gönderme!

Geçtiğimiz yıl kazanılan Eurocup şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Stephane Lasme ve Errick McCollum, Baskonia'dan parasını alamayan Darius Adams'a destek verirken, Galatasaray'ı da suçladı.

Adams'ın twitter üzerinden yazdığı “Eski takımınız birçok oyuncuyu transfer ederken hala size geçen yıldan olan parasını ödemiyorsa.” mesajını alıntılayan Lasme, “gerçek” yazdı ve bu durum Gabonlu yıldızın Galatasaray’a bir göndermesi olarak algılandı.

Lasme gibi geçen yıl Galatasaray Odeabank forması giyen Errick McCollum ise direkt olarak Galatasaray'ı suçladı. ABD'li oyun kurucu, Adams'ın tweet'ini alıntılayarak, “Yalnız değilsin dostum'' yazdı #Gala hasthag'i kullanarak Galatasaray'ı parasını ödememekle suçladı.

Lasme ve McCollum’un bu mesajlarına Sarı-Kırmızılı taraftarların bir kısmı tepki gösterirken, bir kısım taraftar yöneticilere isyan etti.

Etiket: galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor