16 Aralık 2018, Pazar


> Futbol > Kütahyaspor'a 150 bin TL'lik maddi destek

Kütahyaspor'a 150 bin TL'lik maddi destek

BAL Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Kütahyaspor'a Kütahya Belediye Meclisi'nden maddi destek.


07 Mart 2018 15:59

Kütahyaspor'a 150 bin TL'lik maddi destek

AK Parti ve MHP temsilcilerinden oluşan Kütahya Belediye Meclisi üyelerinin oyları ile, Kütahyaspor'a 150 bin TL para yardımı yapılması kararı çıktı.

Kararın ardından bir açıklama yapan Kütahyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Tekdemir, başta belediye başkanı Kamil Saraçoğlu olmak üzere tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

"BAŞKAN OLMASA BURALARA GELEMEZDİK"

Kütahyaspor'a en büyük desteği her zaman olduğu gibi Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun verdiğini belirten Kütahyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Tekdemir, “Başta Belediye başkanımız olmak üzere AK Parti ve MHP’li tüm meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Kütahya spora en büyük desteği Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu vermiştir. O olmasa idi bizlerin buralara gelme şansımız olmayacaktı. Bizlerde şampiyon olarak bu şampiyonluğu Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu’na hediye etmek istiyoruz. ,Bu sezon Kütahyaspor olarak alt yapılarda şampiyon olduk. İnşallah A takımla da şampiyonluk sevincini yaşayacağız" diye konuştu.

Kütahya Belediye Meclisi daha önce de Kütahyaspor'a 250 bin TL maddi yardımda bulunmuştu.En Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın