24 Mayıs 2018, Perşembe


> Trabzonspor > Kürk Mantolu Madonna'ya Okay da karıştı!

Kürk Mantolu Madonna'ya Okay da karıştı!

TV8'de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programında, Madonna karışıklığı yaşandı. Trabzonsporlu futbolcu Okay bu duruma sessiz kalmadı.


17 Ekim 2016 17:43

Kürk Mantolu Madonna'ya Okay da karıştı!

Kürk Mantolu Madonna gafı izle TV8 Kürk Mantolu Madonna gafı izle Kürk Mantolu Madonna'nın konusu Kürk Mantolu Madonna kitabının yazarı

TV8'de yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programında yaşanan bir karışıklık güne damgasını vurdu. Türk edebiyatının usta kalemi Sabahattin Ali'nin 'Kürk Mantolu Madonna' adlı eserinin beyazperde uyarlamasında Maria Puder karakterini canlandıracak olan Beren Saat üzerine konuşulurken, program sunucularından Funda Özkalyoncuoğlu, kitaptaki 'Madonna'yı ünlü müzisyen Madonna sandı.

Madonna'nın hayatı bizim için enteresan olabilir' diyen Özkalyoncuoğlu'nu program moderatörü Jess Molho 'Yalnız bu kitap 1943'te yazıldı. Sabahattin Ali bu kitabı asker yıllarında çadırda yazmış' diye uyarınca şaşıran Özkalyoncuoğlu ve programın diğer sunucusu Sena Keçeli'nin 'Madonna var mıydı o zamanlar?' demeleri sosyal medyayı yıktı geçti. 

Trabzonsporlu Okay ti'ye aldı

Sosyal medyada yağmur gibi yağan yorumlara katılan Trabzonsporlu Okay Yokuşlu ''Kürk Mantolu Madonna olayı biraz üzücü olmuş. 'Bilmiyorum' demek bu kadar zor olmamalı...'' diyerek program sunucularına tepkisini dile getirdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: okay yokuşluHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor