22 Haziran 2018, Cuma


> Basketbol > Krstic: Ataman beni geri döndürdü

Krstic: Ataman beni geri döndürdü

Galatasaray Odeabank’ın bu yaz açık ara en tartışmalı transferi olan Nenad Krstic, novosti.rs‘ye transferinin perde arkasını ve sakatlıktan dönüş sürecinde nasıl çalışmalar yaptığını anlattı.


20 Ağustos 2016 12:16

Krstic: Ataman beni geri döndürdü

Neredeyse tamamını sakatlığı sebebiyle basketboldan uzak olarak geçirdiği geçen sezon sonrası basketbolu bırakma noktasına geldiğini söyleyen Sırp pivot, “Geçen yıl tek bir hedefim vardı, o da sağlıklı bir duruma gelip normal hayata geri dönebilmek. Açıkçası herhangi bir kulüpte oynama planım yoktu, sadece dizimin iyileşmesini hedefliyordum” dedi.

Ancak Krstic’in düşünceleri, bu yaz Ergin Ataman ona ulaştığında değişmiş.

“Geçen Mayıs’ta ailemle birlikte Türkiye’de tatildeydim. Ataman benimle orada görüştü. Bana gelecek sezon için bir işbirliği teklif etti ve planlarını anlattı. O dönemde dizim henüz tam olarak iyileşmiş de değildi ancak koçun bir sezonu tamamen oturarak geçirmiş bir oyuncuya olan ilgisi kendime yeni bir hedef koymamı sağladı: Kariyerimi sakatlığım bana bitirmemi söylediği için bitirmeyecektim. O günden beri her gün, günde iki kez tam kapasite çalışıyorum.”

Yeni sezon çalışmaları için bu hafta sonu İstanbul’a gelecek olan Krstic, Galatasaray’ın Bormio ve Sardunya kamplarını iple çektiğini de ekledi.

“Kendimi iyi hissediyorum. Hazırlık kamplarımız bana oldukça fazla optimizm ve heyecan veriyor.”

Kaynak: Eurohoops

Etiket: Galatasaray, Nenad KrsticHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor