22 Eylül 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Kocaman'ın kullanmadığı o kelime! Beşiktaş...

Kocaman'ın kullanmadığı o kelime! Beşiktaş...

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin ardından teknik direktör Aykut Kocaman'ın yaptığı açıklamalar epey konuşuldu.


25 Eylül 2017 19:16

Kocaman'ın kullanmadığı o kelime! Beşiktaş...

Kocaman, Beşiktaş'ın özgüveni hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi'nde aldığı sonuçlarla çok yüksekti. Aslında özgüven ve de bir başka kelime daha var ama onu söylemeyeyim şimdi. Sarı-lacivertli çalıştırıcının, "söylemeyeyim" dediği o kelime ortaya çıktı. İşte detaylar...

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ardından Aykut Kocaman'ın basın toplantısında siyah-beyazlı takımla ilgili söylediği sözler oldukça tartışılmıştı. Kocaman "Beşiktaş, son iki yılın şampiyonu. Bir hava yakalamamız gerekiyordu, bunu başardık. Beşiktaş'ın özgüveni hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi'nde aldığı sonuçlarla çok yüksekti. Aslında özgüven ve de bir başka kelime daha var ama onu söylemeyeyim şimdi." ifadelerini kullanmıştı.

Gazeteci Atilla Gökçe Lig Radyo'da yayınlanan Spor Hayattır Programı'nda Aykut Kocaman'ın "söylemeyeyim" dediği kelimeyi açıkladı. Gökçe, Aykut Kocaman ile arasında geçen telefon görüşmesini anlattı.

"Ben Aykut Kocaman'ı kutlamak için aradım. Kocaman doğrudan konuya girdi. Özgüven yerine "kibir" sözcüğünü kullanacakmış ama Beşiktaş'a saygı gösterdiği için kullanmamış. Şenol Hocaya saygı duyduğunu. Fevri ve gergin gördüğünü söyledi. Şenol hoca için keşke işine konsantre olsaydı da dedi.

Kaynak: lig radyo

Etiket: fenerbahçe,beşiktaş,aykut kocamanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor