18 Ocak 2019, Cuma


> Beşiktaş > Kocaman, Tolga'ya ne dedi? Volkan Demirel'li savunma!

Kocaman, Tolga'ya ne dedi? Volkan Demirel'li savunma!

Tattil edilen Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde Tolga Zengin ile Aykut Kocaman arasında geçen diyalog dikkat çekti.


24 Nisan 2018 00:50

Kocaman, Tolga'ya ne dedi? Volkan Demirel'li savunma!

Fenerbahçe cephesi olayların başlangıcı olarak Tolga Zengin’i görüyor… PFDK’ya sevk edilen Tolga’nın 5 ila 10 maç arasında ceza alması gündemde. Herkesin merak ettiği ise Şenol Güneş koşarak soyunma odasına giderken, Aykut Kocaman ile Tolga’nın yaptığı konuşma oldu.

Güneş’in yere düştüğünü gören Kocaman koşarak Beşiktaş yedek kulübesine gitti. O sırada aldığı “hocanın önemli birşeyi yok” cevabıyla Tolga’nın yanına yöneldi. Beşiktaş kaptanına, “ne yapıyorsun?” dedi. Aldığı, “hocam ölmüş anama küfür ediyorlar. Ayıptır ya” cevabına, “oğlum germe milleti. İlk kez mi küfür yiyoruz. Bak işine” karşılığına cevap vermeden tünele doğru giden Şenol Güneş’in peşinden koştu.

Tolga Zengin, kendini Volkan Demirel'le savundu

Fenerbahçe cephesinin olayları başlatan ismi olarak öne çıkardığı Tolga Zengin’den ikinci bir savunma daha geldi… Volkan Demirel’in, Kazakistan maçında ailesine edilen küfürler yüzünden sahayı terk ettiği dönemde, “belki ‘Volkan haksızdı’ demiştim ama destek de vermiştim. ‘O küfürleri edenler en ağır şekilde cezalandırılsın’ demiştim. Belki taraftarlarla kavga etmem çirkindir ama anneme küfür edilmesine dayanamadım” savunmasını yaptı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: tolga zengin, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın