26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Klaus Allofs, Mario Gomez için ne dedi?

Klaus Allofs, Mario Gomez için ne dedi?

Beşiktaş'ın şampiyonluğa bu kadar çok yaklaşmasında önemli payı bulunan Mario Gomez'le ilgili Almanya'dan can sıkacak bir açıklama geldi.


10 Mayıs 2016 20:58

Klaus Allofs, Mario Gomez için ne dedi?

Beşiktaş'ın şampiyonluğa bu kadar çok yaklaşmasında önemli payı bulunan Mario Gomez'le ilgili Almanya'dan can sıkacak bir açıklama geldi. Gomez'i istediği iddia edilen Wolfsburg'un sportif direktörü Klaus Allofs, "Bir oyuncu başarılı bir sezon geçirirse, gayet net bir şekilde bu sizi meşgul eder. Bizim net fikirlerimiz var. Bizim konumumuzu güçlendirmek istiyoruz" diyerek Alman oyuncuyu istediklerini açıkça dile getirdi.

Beşiktaş, Gomez'in kararını bekliyor!

Beşiktaş ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, Gomez konusunda, ''Gomez 30 Mayıs’a kadar kararını verecek ve bize bildirecek. O zaman oturup konuşacağız. Biz niye uğraşalım onu tutmak için. Hem para ver hem peşinden koş. Parayı biz veriyoruz. Bizim koşullarımız belli. Kulübümüzün büyüklüğü ortada. Ben futbolcunun peşinde koşmam'' açıklamasında bulunmuştu.

Kaynak: Spox

Etiket: gomez gidecek mi? Gomezin yerine kim gelecek? Gomez kalacak mı gomezin bonservisi beşiktaş gomezden ne kadar kazanacakHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor