22 Ocak 2019, Salı


> Fenerbahçe > Kırılma maçı Sivas deplasmanında

Kırılma maçı Sivas deplasmanında

Sivasspor maçı öncesinde F.Bahçe’de tedirgin bir bekleyiş var…


19 Ekim 2018 00:47

Kırılma maçı Sivas deplasmanında

Şimdiye kadar alınan kötü sonuçlarda Aykut Kocaman’ın yardımcılarının büyük etkisi olduğu iddia edildi. Yönetim görevlerine son verdi. Ayrıca aynı şekilde takımın dengesini bozdukları ortaya çıkan Aatıf, Volkan ve Dirar da kadro dışı kaldı.

Hem kadro dışılar hem de yardımcıların temizliği sonrasında top şimdi Cocu ve oyuncularda. Sivasspor maçı adeta kırılma karşılaşması haline geldi.

Sivasspor maçının kazanılması veya kaybedilmesiyle 4 farklı durum ortaya çıkacak:

1- Sorumluların Cocu’yu yanlış yönlendiren yardımcı hocalar olduğu anlaşılacak. Kadro dışı bıraklan isimlerin ahengi bozduğu ortaya çıkacak.

Yardımcıların veya kadro dışı bırakılanların kötü sonuçlarda herhangi bir etkisinin olmadığı Cocu’nun sorumlu olduğu ortaya çıkacak.

2- Takım üzerindeki kara bulutlar biraz olsun dağılacak. Teknik heyet ve futbolcular biraz olsun daha rahat çalışma imkanı bulacak.

Kara bulutlar iyice çökecek. Baskı artacak. İstifa sesleri yükselecek. Belki yeni kadro dışılar ve önlemler alınması gündeme gelecek.

3- Sadece Cocu ve Comolli’nin değil Ali Koç’un yaşadığı baskı ortamı az da olsa rahatlamaya ve herkesin biraz olsun önüne bakmasına neden olacak.

Cocu’nun kovulması hatta yerine teknik direktör arayışları yeniden gündeme gelecek. Eleştirilmeye başlayan Koç’un keyfi daha da kaçacak. 

4- Sadece teknik ekip değil Valbuena, Mehmet Topal gibi bazı isimlerin üzerinin çizilmesi de gündeme gelecek.

Yaşanacak rahatlama sonrasında belki de Volkan Demirel’in affedilmesi için yeni bir gündem maddesi oluşacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın