17 Ocak 2019, Perşembe


> Fenerbahçe > Kim bu siyah tişörtlüler? ''Bana ne kapansın''

Kim bu siyah tişörtlüler? ''Bana ne kapansın''

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, olaylı derbiyle ilgili elde ettiği bilgileri Emniyet ile paylaştı.


23 Nisan 2018 08:24

Kim bu siyah tişörtlüler? ''Bana ne kapansın''

Olaylı derbiyi her zaman olduğu gibi FBTV stüdyolarında izleyen Aziz Yıldırım sabaha kadar uyumadı. Başkan sabaha dek görüntüleri tek tek izledi. Hem stat kamera görüntülerini, hem de yayıncı kuruluşun görüntülerini

İleri geri sardırarak seyretti. Korner bölgelerinde ve Beşiktaş yedek kulübesinde yaşananları tek tek not aldı. Yıldırım notlarını Emniyet görevlileri ile paylaştı. Özellikle Pepe’nin oyundan atılmasından sonra ellerini başının arasına alarak üzülen siyah tişörtlü taraftarlara dikkat çekti. 

TOPAL’DAN KALKAVAN’A: BİZ DAHA KÖTÜSÜNÜ YAŞADIK

Olaylı derbide Fenerbahçeli oyuncularla hakem Mete Kalkavan arasında ilginç diyalogların yaşandığı da ortaya çıktı… bunlardan birisi de Mehmet Topal’ın maç devam ederken, “hocam önce sen sakin ol. Bize de her yerde herşey atılıyor. Daha kötüsünü yaşadık. Sen sakin olamasan tribünler çok daha fazla ateşlenir. Biz daha çok olayları ateşlemeyelim” sözlerini kullandı. 

VOLKAN’DAN İTİRAF: BANA BİLE KAPANSIN… DİYE KÜFÜR ETTİLER

Olaylı derbide Şenol Güneş’in içeri gitti anlar… o anlarda F.Bahçeli futbolcular saha içinde birbirleriyle konuşuyorlar. Bazı Beşiktaşlı futbolcularda sohbete dahil oldu. Volkan Demirel’in, Beşiktaşlı oyunculara söylediği, “valla beni bile dinlemediler… bana bile ‘sen karışma’ diye küfür ettiler. Daha önce hiç benzerini yaşamamıştım. Ben onlardan birisiyim. İçlerinden geldim. ’Atmayın sahamızı kapatırlar’ dediğimde, bana ‘kapansın … ‘ diyenler bile vardı” itirafında bulunduğu bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın