18 Ocak 2019, Cuma


> Diğer Sporlar > Khabib Nurmagomedov - Floyd Mayweather maçı ne zaman?

Khabib Nurmagomedov - Floyd Mayweather maçı ne zaman?

Khabib Nurmagomedov - Floyd Mayweather maçı ne zaman, hangi kanalda? Kafes dövüşünde McGregor'u yenerek ünvanını koruyan Khabib Nurmagomedov, Amerikalı Floyd Mayweather’a meydan okudu .Mayweather,b umeydan okumaya ‘Tamam’ cevabını verdi. Dövüşün 2019 yılında gerçekleşmesi bekleniyor.


17 Ekim 2018 09:42

Khabib Nurmagomedov - Floyd Mayweather maçı ne zaman?

Khabib Nurmagomedov - Floyd Mayweather maçı ne zaman, hangi kanalda?

Karma dövüş olarak bilinen UFC hafif sıklet dövüşçüsü Khabib Nurmagomedov’un, Floyd Mayweather’a yaptığı medyan okuma yanıt buldu.

Son olarak İrlandalı Connor McGregor’u yenerek unvanını koruyan Khabib’in, “Haydi Floyd, şimdi biz dövüşmeliyiz. 50-0’a karşı 27-0. Hiç kaybetmeyen iki adam, neden olmasın? Çünkü ormanda sadece bir kral vardır” sözlerine Mayweather karşılık verdi. İnstagram’dan bir paylaşımda bulunan 41 yaşındaki Mayweather, dövüşü organize etmek isteyen medya kuruluşlarına, “Çek defterlerinizi çıkarın” dedi ve “Las Vegas’ı tekrar harika yapalım” ifadelerini kullandı.

50-0’lık yenilmezlik unvanı

Tüm zamanların en iyi boksörlerinden biri olarak görülen Amerikalı Mayweather, McGregor galibiyetinin ardından 50-0’lık yenilmezlik unvanına sahip olarak kariyerine nokta koymuştu. Mayweather, Ağustos 2017’de McGregor’u yendikten sonra herhangi bir maça çıkmamış ve Manny Pacquiao ile bu yıl karşılaşmak üzere emeklilikten geri dönebileceğini söylemişti. 

Hangi kanalda?

Khabib Nurmagomedov’un, Floyd Mayweather’la yapacağı bu müthiş karşılaşmanın Türkiye'de de izleneceği, ama kanalının henüz belli olmadığı belirtildi. Dövüşün zamanı ve kanalı belli olur olmaz burada bulabilirsiniz.

 

Etiket: Khabib Nurmagomedov - Floyd Mayweather maçı ne zaman, hangi kanalda?Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın