27 Mayıs 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Kelvin-Maicon transferinde aradaki fark 2 milyon Euro

Kelvin-Maicon transferinde aradaki fark 2 milyon Euro

Fenerbahçe geçen sezon Vitor Pereira'nın iyi ilişkilerini kullanarak, Porto'dan Ba ve Fabiano'yu bedelsiz olarak kiralamıştı. Sarı-lacivertli ekip bu sezonda da benzeri bir hamlke yaparak yine Porto'dan Kelvin ve Maicon'u kiralamak için hamle yaptı.


17 Haziran 2016 00:40

Kelvin-Maicon transferinde aradaki fark 2 milyon Euro

Geçen hafta Portekiz'e giden Ali Yıldırım burada Porto'nun sportif direktörü Antero Henrique ile bir araya gelerek iki oyuncu için pazarlık yaptı. Pazarlıklar Porto'nun istediği 10 milyon Euro'dan başlayıp, Fenerbahçe'nin teklif ettiği 4.5 milyon Euro üzerinden devam ederken, 8 milyon Euro'da kilitlendi. Porto iki oyuncu için son olarak 7.5 milyon Euro'ya kadar inerken Fenerbahçe ise 5.5 milyon Euro'ya kadar çıktı.

Fenerbahçe, Haziran sonunda Sao Paulo ile kiralık sözleşmesi bitecek olan Maicon konusunda önemli aşama kayderderken, Kelvin'in durumu ise biraz daha çetrefilli. Çünkü Sao Paulo, yıl sonuna kadar sözleşmesi devam eden Kelvin'in anlaşmasını bozmaya yanaşmıyor. Porto ise kullanmayı düşünmediği iki oyuncuyu satarak kar etmeye çalışıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Maicon, KelvinHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 1 Yorum

Ya ne kiralamasi, gecen senede kiralik ve kontrati biten oyuncular yuzunden sampiyonluk kacti. Gidin gencleri alin ama kiralik oyuncuyla ugrasmayin...

senol33 - 14:39 17-06-2016Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor