22 Haziran 2018, Cuma


> Beşiktaş > Kartal'ın gözü F.Bahçe'nin yıldızlarında

Kartal'ın gözü F.Bahçe'nin yıldızlarında

Siyah-beyazlılar, Caner Erkin, Gökhan Gönül ve Mehmet Topal için nabız yokluyor.


21 Nisan 2016 13:38

Kartal'ın gözü F.Bahçe'nin yıldızlarında

Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal, Beşiktaş'a gelecek mi? Siyah-beyazlıların en çok merak ettiği konulardan biri de bu... Beşiktaş'ın özellikle Gökhan ve Caner için temaslarını sıklaştırdığı konuşuluyor.

Transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Beşiktaş, gözünü ezeli rakibi Fenerbahçe'nin yıldızlarına dikti.

Sezon sonu sözleşmeleri sona erecek Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal için nabız yoklayan siyah-beyazlılar, özellikle iki isim için temaslara başladı.

Caner Erkin'in sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılmayı düşündüğü iddia edilirken, hem Beşiktaş, hem de yurtdışından gelen teklifleri değerlendireceği öğrenildi.

Siyah-beyazlıların gündemine aldığı bir diğer isim Gökhan'ın önceliğinin ise Fenerbahçe olduğu ancak anlaşamaması durumunda Beşiktaş'la masaya oturacağı belirtildi.

Fenerbahçe'nin milli futbolcuyu bırakmasının zor olduğunu düşünen Beşiktaş yönetimi, Aziz Yıldırım'ın "isteyen istediği yere gider" açıklaması sonrası, bu transferle ilgili beklentisini arttırdı.

Gökhan Gönül'le maliyet anlamında prensip anlaşmasına vardığı iddia edilen siyah-beyazlıların, milli oyuncunun kulübüyle yapacağı görüşmeyi bekleyecek.

Fenerbahçe'nin kadrosunda tutmayı düşündüğü Mehmet Topal için henüz bir girişimde bulunmayan Beşiktaş'ın, tecrübeli oyuncunun kulübüyle anlaşamaması durumunda devreye girebileceği iddia edildi.

Etiket: Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Beşiktaş, FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor