25 Mayıs 2018, Cuma


> Karabükspor > Karabükspor’dan taraftarına sitem

Karabükspor’dan taraftarına sitem

Karabükspor'un başkanı Hikmet Ferudun Tankut, kombinelere az ilgi gösteren taraftarlarına sitemde bulundu.


28 Ağustos 2016 19:38

Karabükspor’dan taraftarına sitem

Kardemir Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, yeni sezon için taraftarların az sayıda kombine bilet almasına tepki gösterdi, “12 bin 800 seyirci kapasiteli stadımızda satılan kombine bilet sayısı 1097. Bu çok az bir rakam. Bu bizi üzüyor” dedi.

Sahalarından yarın akşam Çaykur Rizespor’la karşılaşacaklarını belirten Başkan Ferudun Tankut, her maçın farklı düşünülmesi gerektiğini belirtirken şunları söyledi:

“Eğer kafamız hala Galatasaray maçında kalırsa, Çaykur Rizespor maçı bizim için sıkıntı yaratır. O bakımdan Galatasaray maçını unutup Çaykur Rizespor maçına odaklanmamız gerekiyor. Teknik direktörümüz Igor Tudor ve ekibi disiplinli bir çalışma içerisinde. Hocamızın çalışma sistemini, kişiliğini, futbol bilgisini ve futbolculara davranışlarından dolayı kendisini beğeniyoruz. İnşallah bu Çaykur Rizespor maçına yansır ve alacağımız 3 puanla yolumuza devam ederiz.”

Başkan Tankut, yeni sezon için taraftarların az sayıda kombine bilet almasına üzüldüğünü belirterek şunları söyledi:
“Maçlarımızı oynadığımız 12 bin 800 seyirci kapasiteli stadımızda satılan kombine bilet sayısı 1097. Bu çok az bir rakam. Bu bizi üzüyor. Taraftarlarımızın biraz daha ilgi ve alaka göstermesi gerekiyor. Sürekli söylüyoruz. Birkaç gün daha söyleyeceğim ama ondan sonra bir daha bu konuyla ilgili konuşmayacağım. Biz bu kadar fedakarlık yaparken eğer seyirci noktasında sıkıntı yaşayacaksak takdiri kamuoyuna bırakıyorum.”

Etiket: Karabükspor, Hikmet Ferudun TankutHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor