20 Ocak 2018, Cumartesi


> Güncel > Kalbimdeki Deniz son bölüm tek part izle

Kalbimdeki Deniz son bölüm tek part izle

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi, 21 Ekim Cumartesi akşamı 41. bölümüyle ekranlara geldi.


21 Ekim 2017 23:42

Kalbimdeki Deniz son bölüm tek part izle

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi, 21 Ekim Cumartesi akşamı 41. bölümüyle ekranlara geldi.

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM İZLE

Kalbimdeki Deniz 41. bölüm özeti

Önyargıyla körleşmiş oğlunun çekip gitmesine engel olamayan Mirat, peşinden İngiltere'ye gitmenin yollarını zorlarken, Yosef babasını ve İstanbul defterini kapatmıştır.  Özlem'in Civan'la işbirliği yapacağından habersiz olan Şirzat, Mirat'ın evinden de eli boş çıkar. Şebnem ve Ünal Artun'un evine yerleşir ve Hülya'yla ilgili planlarına hız verirler. Babasının, borcu ödeyebilecekken bunu yapmadığını öğrenmek, Ece'nin Mirat'la  olduğu kadar babasıyla ilişkisinde de kırılma noktası olur. Yurtdışına gitmeye karar veren Mustafa Ece'ye seçim yapmasını söyler. Yaşadığı kırılmaların etkisiyle Ece teklifini kabul eder. Oğluna ulaşabilmek için son yolu deneyen Mirat büyük bir hüzün içindeyken, Alihan'ın evinde yapılacak Ece'nin nişan töreninde onu iki büyük sürprizin beklediğinden habersizdir.

Kalbimdeki Deniz 40. bölüm özeti

Mirat’ın Deniz’i kurtarabilmek için evini satılığa çıkarması herkesi şaşırtır. Şebnem Hülya’nın kasasındaki belgeleri Artun’a verdiğinde, beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Zahide’nin ölümüyle yıkılan Mustafa’yı daha büyük bir acı beklemektedir. Şirzat’ın metresinin onunla görüşmek istemesi, bir tuzaktan kuşkulanan Civan’ı huzursuz ederken,  Şirzat ise Diyar’ı sakladıklarından şüphelenip Mirat’ın evine baskın yapmayı planlar. Büyük aşkı Deniz’e yeniden kavuşan Mirat mutluluktan uçarken,  Alihan Yosef’le beraber özgürlük kutlamasını krize çevirir.

Kalbimdeki Deniz 39. bölüm özeti

Deniz ve Alihan içerde olmanın şokunu yaşarlarken, Mirat sevdiği kadını kurtarmak için kolları sıvar. Olanları umursamadan terapiye devam eden Hülya, Ünal’dan etkilenmeye başlar. Annesinin ölümle yaşam sınırında oluşunun babasını mahvettiğini gören Mustafa pişmanlıkla kavrulurken, Ece de bu tartışmaya neden olduğu için kendini suçlu hisseder. Hülya’nın ona kredi çıkartacağını sanan Alihan kızını yatıştırırken, işler hiç de umduğu gibi gitmez. Yaşadıkları bu zor zamanda komşularının dayanışma adına yaptığı fedakarlıklar Ece’yi çok etkiler. Yosef Figen’den Selma’yı ve hamileliğini öğrenerek şok olur. Zahide’nin ölümü herkesi üzerken, Mirat’ın Deniz’i özgürlüğüne kavuşturmak için attığı adımlar sonuç vermez ve kimsenin beklemediği bir karar alır.

Kalbimdeki Deniz 35. bölüm özeti

Alihan'ın ani gelişi ve boşanma kararının kesinleşmediğinin ortaya çıkması, bütün dengeleri alt üst eder.  Ece ailesini geri isteyen bunun için her şeyi göze alan babasıyla birlikte hareket ederken, annesi ve Mirat'a dünyayı dar edecektir. Ne olursa olsun aşklarına sahip çıkmaya kararlı olan Deniz ve Mirat, Diyar'ın ölümden kıl payı kurtuluşuyla, onu ve Serdem'i korumak için yeni tedbirler almak zorundadırlar. Mirat'ın Deniz'le evli olmadığını öğrenen Fikriye'nin kafası ve duyguları, geçmişe dair hatırladıklarıyla iyice alt üst olur. Hülya'nın hamilelik ve hastalık haberi, Nejat kadar diğerlerini de şaşırtır. Ece'nin yaptığı bir kazayla hayatlarına sürpriz biri girerken, yeni evinde herkesi toplayarak hayatıyla ilgili aldığı kararı açıklamak üzere olan Hülya'yı daha büyük bir sürpriz beklemektedir.

Kalbimdeki Deniz 33. bölüm özeti

Mirat, Raşhel dahil hiçbir şeyin Deniz'le ilişkilerini etkilemesine izin vermezken, babasının yaşadığını öğrenen ve iletişim kuran Ece kıyameti kopararak Deniz'in canını burnundan getirmeye başlar. Deniz bunlara sebep olan Hülya'yla hesaplaşır ve arkadaşlığını bitirir. Alihan yalanlarını peş peşe ortaya çıkardığı Şebnem'e ağır bir darbe indirirken, Nejat tarafından terk edilen Hülya, Emine'den öfkesini çıkarır. Turgut, Fikriye'yi geri kazanabilmek için büyük bir sürpriz yapar. Mirat, Artun'la ilgili gerçekleri öğrenip onunla yüzleşirken, Artun yenilmiş olarak hayatlarından çıkar. Şirzat, Civan'ın bir şeyler karıştırdığından şüphelenir. Hülya saldırıya uğrarken; Hülya'nın dolduruşuyla annesi ve Mirat'ı göz hapsine alan Ece, Cemile'nin istemeden neden olduğu bir kriz sonucu, ilişkilerini anlayarak deliye döner.

Kalbimdeki Deniz 32. bölüm özeti

Mirat ve Deniz, Ece'nin sürpriz desteğiyle, Diyar'ın babası ve abilerini bir facia olmadan evden göndermeyi başarsalar da Salman ve Şirzat'ın şüpheleri bakidir. Kardeşini gördüğünü belli etmeyen Civan, onunla baş başa görüşebilmek için Mirat'ın karşısına çıkar. Artun'a karşı eline büyük kozlar geçiren Hülya, oyunu tersine çevirir ve Artun'dan yaşattıklarının acısını çıkarmaya başlar. Ayrılık acısı çeken Ece ve Mustafa'yı şok eden bir olay yeniden birleştirir. Nejat ve Emine evlenmeye karar verirler ama Mirat ve Deniz'in beraber olduklarını anlayan Hülya, bir de Nejat'ı kaptırma niyetinde değildir.  Hapisten çıkan Alihan Hülya'ya hesap sorarken, Şebnem'in söylediği bir yalanın beklenmedik şekilde ortaya çıkması bütün dengeleri alt üst eder. Deniz ve Mirat aşkı derinleşirken, Raşhel Mirat'ı arayarak sürpriz bir haber verir. Hülya ise Deniz ve Mirat'ı ayırabilmek için son kozunu oynar.

Kalbimdeki Deniz 31. bölüm özeti

Artun, Mirat'ın kazadan sakat kalmadan kurtulmasıyla kahrolurken, Deniz ve Mirat'ın şüphelerini de üzerine çeker. Hülya aşık olduğu erkeğin ölümüne sebep olabileceği ihtimaliyle hesap sormaya gider ama Artun'un elindeki yeni kozla iyice köşeye sıkışır. Ece'nin söylediği yalan Mustafa'yla aralarını açarken, Volkan bundan yararlanmaya çalışır. Cemile, oğlunun gelir gelmez ortalığı ayağa kaldırmasıyla yıkılır. Ece'yle ayrılığın acısını yaşayan Mustafa, babasının uğradığı saldırıyla deliye döner. Alihan'ın hapisten çıkacağını öğrenen Hülya, sonunun geleceği korkusuyla büyük bir risk alır. Bütün bunlar olurken aşklarını gizli saklı yaşamaya çalışan Deniz ve Mirat, Diyar'ın babası ve abilerinin eve yaptıkları ani baskınla şok olurlar.

Kalbimdeki Deniz 30. bölüm özeti

Artun, Deniz tarafından reddedilişin şokunu yaşarken, Mirat ve Deniz sonunda yüzleşir ve birbirlerine olan aşklarını itiraf ederler. Deniz, Hülya'nın gözünün Mirat'ta olduğunu anlar ve onunla oynamaya başlar. Diyar'ın abilerinin eve ani gelişi herkesi şok eder ve ortalık karışır. Mirat ve Deniz, aşklarını gizli ve kaçamak yaşamaya başlarlar. Hülya'nın, Deniz'in ağzından yazdığı mektubu alan Alihan, Şebnem'e dönüş yapar ve cezaevinden çıkar çıkmaz evlenme kararı alırlar. Ece, annesine destek olmak için gizlice mankenlik işine girişse de bu durumdan ve Volkan'la samimiyetinden rahatsız olan Mustafa'ya tartışır ve mankenlik yapmaktan vazgeçtiğini söyler. Deniz'in, Figen'in vücudundaki morluklardan bahsetmesiyle Ece işkillenir ve Figen'den gerçekleri öğrenir. Ferhat'ın nikah sırasında tutuklanması Figen ve ailesinde büyük değişimlere yol açarken, Ece ve Mustafa için bir güven krizi kapıdadır. Deniz'i Mirat'a kaptıran Artun, Hülya'yı son bir kez daha kullanır ve Mirat'a intikamını taçlandıracak bir tuzak kurar.

Kalbimdeki Deniz 29. bölüm özeti

Figen'in intihar girişimi herkesi etkiler ama Turgut kızını evlendirme konusunda kararlıdır. Mirat ve Deniz aralarındaki yanlış anlaşılma ve kıskançlığın etkisiyle gergin zamanlar geçirirken, Artun ve Hülya da bu durumdan yaralanmanın yollarını ararlar. Mustafa ve Berke'nin karıştığı kaza, iki aileyi karşı karşıya getirir ve İbrahim, Zahide'nin evini basar. Raşel İngiltere'ye eli boş ve buruk dönerken, Artun Deniz'in sempati ve güvenini kazanmak için adımlar atar. Hülya ise bir yandan Deniz ve Mirat'ın arasını açmaya, diğer yandan Nejat'ı elden kaçırmamaya çalışır. Diyar ilk kez abisi Şirzat'la nerdeyse burun buruna gelir ve kabusu canlanır.  Artun'un yaptığı ince planla Deniz'e evlenme teklif edeceğini Hülya'dan öğrenen Mirat deliye döner.

28. bölüm özeti

Figen yaşadığı şokla içine kapanıp, ailesine bir şey anlatamazken, Ferhat Turgut’u etkileyerek derhal nikah kıyılmasına ikna eder. Hülya, Deniz’in ardından Raşel gibi güçlü bir rakibin de ortaya çıkmasıyla, boşanma işini sürüncemeye sokar. Mirat’ın bulduğu at kupa kazandırınca, Salman ağa jest olarak Mirat’ın eşine evlilik hediyesi götürmelerini oğullarından ister. Raşel’den öğrendiği gerçekler Mirat’ı alt üst edip, Deniz’e bunları anlatmadan önce kafasını toparlamaya çalışırken; Deniz Raşel’in sırrını Artun’dan öğrenir. Artun, Mirat’a ve duygularına olan güvenini kaybetmeye başlayan Deniz’e yakınlaşacak bahaneler yaratır. Fikriye ise  Deniz’i Artun’a kaptırabileceği konusunda Mirat’ı uyarır. Zahide’nin ikinci eşinden olan oğlu ve Mustafa’nın yolları bir sürprizle çatışırken, Figen umutsuzluğun çaresizliğiyle bir delilik yapar. Mirat ve Deniz ise karşılıklı yanlış anlamaların etkisiyle ilk kez kapışırlar.

Kalbimdeki Deniz 27. bölüm özeti

Deniz aşkını itiraf edecekken Raşel’in gelişi, Mirat’ı ve Deniz’i alt üst eder. Zahide’yle yüzleşip onu refüze eden İbrahim ise kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılır. Mirat Deniz’e duygularında net olduğunu söylese de, Deniz güvensizlikle kendini geri çeker. Mustafa, İbrahim’in durumunu öğrenip hastaneye gelen Zahide’ye tepki gösterir ve ipleri kopartır. Raşel’den oldukça ilginç şeyler duyan Artun, onu Mirat’la tekrar konuşması için ikna ederken, Hülya’dan da Deniz’in aklını Raşhel’le ilgili karıştırmasını ister. Kocasına Mustafa’dan bahseden Zahide’ye kocası ağır bir rest çeker. Alihan’ın Deniz’e gönderilmek üzere avukatına verdiği mektup Şebnem’in eline geçer. Mustafa Volkan’ı kıskanmaya başlarken, Figen Ferhat’ın hap sattığını gözleriyle görür ve bu yüzleşme Figen için korkunç bir şekilde sonuçlanır. Mirat’ı bir kez daha görüşmeye ikna eden Raşel ise, ona her şeyi değiştirebilecek bir şey itiraf edeceğini söyler.

Etiket: kalbimdeki denizHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor