23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > 'Kaka, Fenerbahçe'nin gündeminde değil'

'Kaka, Fenerbahçe'nin gündeminde değil'

Son günlerde adı Fenerbahçe ile anılan Kaka'nın transfer ihtimalinin olmadığı belirtildi. Orlando City ile Aralık 2017'ye kadar sözleşmesi bulunan futbolcu ile ilgili sarı lacivertlilerden herhangi bir doğrulama gelmedi.


08 Eylül 2016 14:42

'Kaka, Fenerbahçe'nin gündeminde değil'

Fenerbahçe'nin 10 numara arayışları kapsamında devre arasında sarı lacivertlilere gelebileceği ifade edilen Ricardo Kaka'nın transferinin mümkün olmadığı belirtildi.

Orlando City ile Aralık 2017'ye kadar sözleşmesi bulunan futbolcunun yıllık kazancının 9.4 milyon dolar olması ve Amerika'dan ayrılmak istememesi sebebiyle bu transferin gerçekleşme ihtimalinin oldukça zayıf olduğu öğrenildi.

Transfer iddialarının ardından sarı lacivertli kaynaklardan da Kaka ile ilgili hiç bir doğrulama gelmemesi oyuncuyla ilgili kulübün hiç bir çalışmasının olmadığını kanıtlıyor.

Bununla birlikte Fenerbahçe yönetiminin çok iyi bir fırsat olmadığı takdirde 30 yaş üstü oyuncularla ilgilenmeyeceği ve takımı gençleştirme yolunda transferler yapmayı hedeflediği belirtildi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor