22 Ekim 2018, Pazartesi


> Milli Takım > Kaan Ayhan'ın yerine sürpriz isim

Kaan Ayhan'ın yerine sürpriz isim

Milli Takım'da Kaan Ayhan'ın sakatlanarak kadrodan çıkarılmasının ardından, Bursasporlu Barış Yardımcı Milli Takım'a çağrıldı.


07 Kasım 2017 20:25

Kaan Ayhan'ın yerine sürpriz isim

A Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosuna sakatlan  Kaan Ayhan'ın yerine Bursasporlu  Barış Yardımcı dahil edildi.

İşte Milli Takımlar resmi hesabından yapılan açıklama:

Romanya ve  Arnavutluk ile oynayacağı karşılaşmalar için hazırlıklarına  İstanbul'da devam eden A Milli Takım'ın aday kadrosuna  Bursaspor'dan  Barış Yardımcı eklendi.

KAAN AYHAN SAKATLANMIŞTI

Fortuna  Düsseldorf ile 5 Kasım'da oynadığı lig maçında sağ ayak bileği burkulan  Kaan Ayhan'ın A Milli Takım sağlık ekibince yapılan muayene ve tetkikleri sonucunda ayak bileği eklem kapsülünde ve bağlarında zedelenme saptanarak tedavisine başlandı. Futbolcunun sakatlığının kamp döneminde planlanan özel maçlar süresince iyileşmeme ihtimali göz önüne alınarak, kadronun Barış ile takviye edilmesi uygun bulundu. Barış, akşam ilerleyen saatlerde A Milli Takım'ın  Riva'daki kampına katılacak.

ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ'NÜN SAKATLIĞI CİDDİ DEĞİL

Ayrıca, kasık bölgesindeki ağrı nedeniyle yapılan görüntüleme tetkikleri (MRG) sonucunda ciddi bir yaralanma bulgusu saptanmayan Çağlar Söyüncü de uygulanan tedaviye hızla yanıt verdi ve bu akşamki antrenman programına dahil edildi.

Etiket: kaan ayhanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor