12 Aralık 2018, Çarşamba


> Futbol > Josef, Beşiktaş'ı da boş geçmek istemiyor!

Josef, Beşiktaş'ı da boş geçmek istemiyor!

Pazar günü sezonun en zor maçına çıkacaklarını söyleyen Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta sahası Josef, “Biz niyetimizi çoktan ortaya koyduk; Beşiktaş’ı yenmeye gideceğiz. Kimsenin başka bir şey düşündüğü yok” dedi


23 Şubat 2018 09:40

Josef, Beşiktaş'ı da boş geçmek istemiyor!

Fenerbahçe'nin Mehmet Topal ile birlikte orta sahadaki yükünü çeken Josef de Souza, Beşiktaş'a karşı çok özel hazırlandıklarını söyledi. Brezilyalı futbolcu, "Bizim için sezonun belki de en zor maçı" dediği derbiyi kazanmak istediklerini, bunu başarmaları halinde şampiyonluğun en güçlü favorisi olacaklarını iddia etti. Josef, "Gerçekten çok zorlu bir mücadeleye çıkacağız. Tıpkı Başakşehir maçı gibi hayati öneme sahip bir maç. Ancak hiçbir çekincemiz ve korkumuz yok. Biz niyetimizi çoktan ortaya koyduk; pazar günü sahada galip gelebilmek için mücadele vereceğiz. Beşiktaş'ı yenmeye gideceğiz. Takımda kimse başka bir sonuç düşünmüyor" açıklamasını yaptı. Derb iler i çok sevdiğini sözlerine ekleyen Josef, ""Daha önce G.Saray'a ve Trabzonspor'a karşı gol sevinci yaşadım. Beşiktaş'a da gol atmayı çok istiyorum. Fırsat bulursam bunu başarmaya çalışacağım. Galibiyet bizi hedefimize bir adım daha yaklaştıracak" diye konuştu.

Josef, kompakt bir oyun ortaya koyup, çok koşarak ve baskı yaparak Beşiktaş'ı etkisiz hale getirmeye çalışacaklarını kaydetti. (Fotomaç)

Kaynak: fotomaçHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor