21 Nisan 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Jose Sosa transferi mahkemelik edecek!

Jose Sosa transferi mahkemelik edecek!

Milan'ın 7.5 milyon Euro'ya Beşiktaş'tan aldığı Jose Sosa İtalyan kulübünü karıştırdı.


18 Ağustos 2016 01:52

Jose Sosa transferi mahkemelik edecek!

Sosa transferi Milan'ı fena karıştırdı...İtalyan ekibinin taraftarları sosyal medyada, Arjantinli oyuncuyu istemediklerine dair kampanyalar başlatırken en sert tepki ise AC Milan kulübünün borsada bulunan küçük ortaklarını temsil eden avukat Giuseppe La Scala'dan geldi.

32 yaşına gelen ve AB pasaportu olmadığı için Milan'ın yabancı kontenjanını da işgal edecek Sosa'nın transferi için Asbaşkan Adriano Galliani'yi suçlayan La Scala, "Galiani artık Milan'ı yönetemeyecek duruma gelmiştir" sözlerini kullandı.

Sosa transferi için "absürd" yorumunu yapan La Scala, "burada teknik analiz veya taktik bilgimi açığa çıkaracak sözler kullanmayacağım. Sadece çok yalın ve bazi basit gerçekleri ortaya koyunca, bu transferin Galliani'nin artık Milan'ı yönetemeyecek seviyeye geldiğini kanıtlıyor" iddiasını gündeme getirdi.

Sosa transferine karşı küçük ortakların bir kararı ile mahkemeye başvuracaklarını açıklayan La Scala, ilk yapılacak toplantıda da Galliani'nin görevinden azdedilmesi için dileçke vereceklerini de açıkladı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: jose sosa, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor