22 Haziran 2018, Cuma


> Beşiktaş > Jose Sosa, iki yıl daha Beşiktaş'ta!

Jose Sosa, iki yıl daha Beşiktaş'ta!

Osmanlıspor'u 3-1 yenerek şampiyon olan Beşiktaş'ın Arjantinli futbolcusu Jose Sosa, muazzam bir duygu yaşadığını söyledi.


16 Mayıs 2016 00:26

Jose Sosa, iki yıl daha Beşiktaş'ta!

Spor Toto Süper Lig'de Osmanlıspor'u 3-1 yenerek şampiyon olan Beşiktaş'ın Arjantinli futbolcusu Jose Sosa, muazzam bir duygu yaşadığını söyledi.

Sosa, maçın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, dikkatlerini sahanın içinde tutmaya çalıştıklarını vurgulayarak, "Yarış devam ederken pek dile getirmedim. Bu hepimizin beklediği bir andı. Herkes birbirine yardımcı oldu, destek oldu. Ailelerimizin desteği, kulübümüzün desteği, kulüp içerisinde çalışan herkesin desteği muazzam duyguyu ortaya çıkardı. Gerçekten büyük bir mutluluk yaşadık." dedi.

Şampiyonlukta sezon boyunca birçok belirleyici anın olduğunu kaydeden Sosa, "İnişler vardı, çıkışlar vardı, zorluklar vardı ama başından itibaren hepimiz bu duyguyu içimizde taşıyorduk. Bu sezonun bizim sezonumuz olacağını içimizde taşıyorduk. Nerede koptu nerede bu inanç yükseldi derseniz; geçtiğimiz hafta Galatasaray’ı yendik, ertesi gün Fenerbahçe maçını kaybetti. O noktadan sonra artık oluşabilecek en küçük tereddüt bile tamamıyla ortadan kalktı ve bu akşam şampiyonluğa ulaştık. Şampiyonluğa herkes çok büyük katkı yaptı." diye konuştu.

Sezon boyunca çok önemli görevleri yerine getirmeye çalıştığını anlatan Arjantinli futbolcu, "Bu sezon daha fazla sorumluluk almam gerekiyordu ve bende elimden geldiği kadar bunu yapmaya çalıştım. Takımda bu sezon üst düzey çok oyuncu vardı. Seviyesi üst düzey birçok oyuncu vardı. Onlarda gerçekten çok büyük katkılar yaptılar. Bireysel anlamda da kolektif anlamda da birbirimizi tamamladığımız çok güzel bir sezon oldu? " ifadelerini kullandı.

Beşiktaş ile 2 yıllık daha sözleşmesinin olduğunu anlatan Sosa, önlerinde iki güzel yılın daha olduğunu dile getirdi.

Jose Sosa, hem kendisinin hem de takım arkadaşlarının daha fazla sorumluluk aldığını, önemli karar anlarında sakin davrandıklarını ve bunun farklarını ortaya koyduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: A.A.

Etiket: jose sosa, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor