24 Haziran 2018, Pazar


> Beşiktaş > Jose Sosa, Beşiktaş'ta kaldı

Jose Sosa, Beşiktaş'ta kaldı

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'yi Jose Sosa'yı ve eşini İstanbul'da kalma konusunda ikna etti.


28 Temmuz 2016 08:27

Jose Sosa, Beşiktaş'ta kaldı

Arjantin'e her gittiğinde çıkardığı arıza sonrasında Başkan Fikret Orman'ın "bir daha ülkesine göndermeyeceğim" dediği Jose Sosa için Ahmet Nur Çebi bir kez daha devreye girdi. Çebi, dün Arjantinli oyuncu ve eşiyle  İstanbul'da bir araya geldi. Sosa'nın eşinin korku yüzünden evden çıkamaması üzerine tecrübeli yönetici önce Arjantinli aileye konuk oldu. Daha sonra da Sosa ve eşini bebekleri ile beraber dışarı çıkmaya ikna etti.

Çebi, Sosa'dan çok Arjantinli oyuncunun eşi ile ilgilendi. İstanbul'da korkulacak bir durum olmadığını, herkesin hayatına devam ettiğini, AVM'lerin dolu olduğunu turistlerin de yine korkmadan İstanbul'a gelmeye başladığını söyledi.

Çebi'nin can alıcı sözü ise, "Türkiye'de korkulacak bir durum olsa sizi burada tutmak için çaba gösterir miyim? Sen benim kızım, kızların ise torunlarım" diyerek damardan girdi. Çebi'nin Sosa'yı ve eşini ikna etme konusunda başarılı olduğu ise gelen bilgiler arasında.

Milan ihtimali zorlaştı

Bu arada Jose Sosa'ya talip olan Milan'da bu transferi beklemeye aldı. Kulübü satın alacak Çinli ailenin devir işlemi gerçekleşmeden hiçbir transferi tanımayacaklarını belirtmesi bu transferin askıya alınmasına neden oldu. Ancak Jose Sosa'ya İtalya'dan şimdi de Fiorentina talip oldu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: jose sosa, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor