22 Nisan 2018, Pazar


> Beşiktaş > Jose Sosa, başkanı can evinden vurdu

Jose Sosa, başkanı can evinden vurdu

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman ile Jose Sosa, Salı akşamı bir görüşme gerçekleştirdi.


21 Temmuz 2016 01:59

Jose Sosa, başkanı can evinden vurdu

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman ile Salı akşam saatlerinde sürpriz bir görüşme gerçekleştiren Jose Sosa, "bırakın gideyim" dedi. Orman ise, "Maaşına zam yapalım. Aileni Arjantin'e gönder. Sen burada bizimle kal" teklifini yeniledi.

Sosa, bu teklifi kabul etmesinin söz konusu olmadığını belirtince, Orman da, "senin için belirlediğimiz rakam 8 milyon euro. Getirdiğiniz anda sana teşekkür ederiz" cevabı verdi. Sosa ise Orman'a söylediği, "sizin de kızlarınız var. Benim de var. Onlar benim mucizelerim. Eminim kızlarınızı benim kadar seviyorsunuzdur. Çünkü ben çok seviyorum" Başkan'ı can evinden vurdu. Sözlerini ise, "son sözüm budur. Kalmam için zorlarsanız, birşey diyemem. Koskoca Beşiktaş kulübünü karşıma alacak değilim. İsterseniz kampa da giderim" diyerek sözlerini tamamladı. Beşiktaş'ın Sosa için rakamı aşağıya çekmeye sıcak baktığı ve 5-6 milyon Euro civarında bir rakama evet demeye hazırlandığı bildirildi.

Sosa'nın menajeri de Çebi ile görüştü

Öte yandan bu görüşme öncesinde Arjantinli oyuncunun menajeri Favio Bilardo'da, Ahmet Nur Çebi ile bir araya geldi. Estudiantes'in Sosa için teklif ettiği 4 milyon Euro'luk teklifi sundu. Çebi, Arantin ekibinin Sosa'yı istiyorsa kendilerinin istediği rakama çıkmak zorunda olduğunu anlattı. Bilardo ise bu rakama 32 yaşındaki bir oyuncu için herhangi bir takımın çıkmayacağını belirterek net ifadeler kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: jose sosa, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor