20 Nisan 2018, Cuma


> Galatasaray > Jorge Sampaoli transferinde sürpriz gelişme

Jorge Sampaoli transferinde sürpriz gelişme

Galatasaray'ın Jorge Sampaoli için yaptığı hareket ilginç bir gerçeği de ortaya çıkardı. Şili gazeteleri milli takımlarının eski hocasının sarı-kırmızılı ekibin başına geçmesiyle yakından ilgilenirlenirlerken, Asbaşkan Fatih İşbecer'den işin gerçeğini öğrenmeye çalıştılar.


29 Nisan 2016 00:52

Jorge Sampaoli transferinde sürpriz gelişme

El Mercurio gazetesinden Tono Valencia, İşbecer'i Sampaoli konusunda arayınca ilginç bir cevapla karşılaştı. Galatasaray Asbaşkanı, Valencia'ya, "Benim sportif konularla bir ilgim yok. Transferlerle hiç ilgilenmedim. Buenos Aires'e de gitmedim. Galatasaray'da transferi Mehmet Özbek ile Cenk Ergün yönetiyor. Bu konularda bilgiye ihtiyacınız varsa, onları aramanız gerekiyor" bilgisini verdi.

Daha 15 gün önce Cenk Ergün'le beraber Almanya'ya transfer görüşmeleri için giden İşbecer, İstanbul'a daha sonra dönmüştü. İşbecer'in Buenos Aires'e giderek burada Sampaoli ile görüştüğü iddia edilmiş, Ergün ise İstanbul'daki yönetim kurulu toplantısında bilgilendirmede bulunmuştu.

Devre arasında Martin Benitez ve Gustavo Bou için Arjantin'e giden ve burada iki oyuncunun transferi içib tek başına savaşan İşbecer'in "benim sportif konularla bir ilgim yok" sözleri bir kısım çevrelerce "taktik" bir kısım çevrelerce de, "görevden artık el çektirildi" şeklinde yorumlandı.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Galatasaray, Fatih İşbecer, Jorge SampaoliHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor