23 Nisan 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Jorge Mendes, Fenerbahçe'de ortalığı karıştırdı!

Jorge Mendes, Fenerbahçe'de ortalığı karıştırdı!

Ahmet Bulut'un ortağı United'ın yeni teknik direktörü Jose Mourinho'nun menajeri Jorge Mendes'in, Fenerbahçe Kulübü'ne başvurarak Ozan'ın satışı için yetki belgesi istemesi ortalığı karıştırdı.


03 Temmuz 2016 03:29

Jorge Mendes, Fenerbahçe'de ortalığı karıştırdı!

Vitor Pereira, Sport TV'de katıldığı canlı yayında Ozan Tufan için ''Yeni Yaya Toure'' deyince ortalık karıştı... İngiliz takımları genç yıldız adayı için sıraya girdi. Bahis şirketlerine Ozan'ın United'a gideceğine dair binlerce Sterlin para yatırılmaya başlandı.

Gökhan Gönül transferi yüzünden Fenerbahçe ile arası limoni olan menajer Ahmet Bulut'un, ''Teklifleri değerlendir. Yoksa Gökhan abin gibi olursun'' diye Ozan'ın kafasını karıştırmaya çalışması kulağına giden Yıldırım çok kızmıştı. Birkaç gün önce ise Aziz Yıldırım; ''Ozan'ın değeri 21 milyon 'uro'dur. Parası olan varsa gelsin. Boş konuşmasınlar'' sözlerini kullanmıştı.

Yıldırım sanki bu çıkışı yapmamış gibi başta Ahmet Bulut'un ortağı United'ın yeni teknik direktörü Jose Mourinho'nun menajeri Jorge Mendes'in, Fenerbahçe Kulübü'ne başvurarak Ozan'ın satışı için yetki belgesi istemesi ortalığı karıştırdı. Mendes'in şirketi Gestifute adına kulübe gelen mail ve faksta Ozan'ın satışı için bazı şartlar sunuldu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: jorge mendes, ozan tufanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor