26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Avrupadan Futbol > Joachim Löw: Almanya dışında çalışabilirim

Joachim Löw: Almanya dışında çalışabilirim

Son günlerde adı Fenerbahçe ile anılan Joachim Löw, Almanya dışında bir ülkede çalışabileceğinin sinyallerini verdi.


20 Nisan 2016 16:28

Joachim Löw: Almanya dışında çalışabilirim

Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw, Laureus Dünya Sporları ödül töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

Alman gazeteci Dirk Adam'ın sorularını yanıtlayan Löw, milli takım sonrası teknik direktörlük kariyeri, ve Galatasaraylı Lukas Podolski ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Adı son günlerde Fenerbahçe ile anılan Löw, milli takım sonrası kariyer planlaması ile ilgili konuşurken yurt dışında bir takım çalıştırabileceğinin sinyallerini verdi. Deneyimli teknik adam, ''Artık Milli Takım kariyerimin sonuna doğru geliyorum. Belki 10 yıldan fazladır milli takım çalıştırıyordum. Elbette 2018 yılına kadar sözleşmem bulunuyor ve yapmam gerekenler var. Ancak belki ülke dışında bir yerlerde yeniden çalışabilirim. Bu eğlenceli olur'' ifadelerini kullandı.

Alman basını tarafından performansı eleştirilen ve EURO 2016 kadrosunda olup olmayacağı merak konusu olan Podolski ile ilgili de yorumda bulunan Löw, ''Lukas, uzun zamandır tanıdığım bir futbolcu. 2004 yılından bu yana birlikte çalışıyoruz ve her zaman her şeyini veren bir oyuncu olmuştur. Podolski hala üst seviyede oynayabilecek, hatta daha fazlasını verebilecek bir oyuncu'' diye konuştu.

Etiket: Joachim Löw, Almanya, FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor