23 Ocak 2019, Çarşamba


> Spor Magazin > Jelena Karleusa'dan derbi müjdesi!

Jelena Karleusa'dan derbi müjdesi!

Beşiktaş'ın eski yıldızı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, Beşiktaş - Galatasaray maçını Vodafone Park'ta izleyeceklerini duyurdu.


02 Aralık 2018 13:14

Jelena Karleusa'dan derbi müjdesi!

Twitter'dan açıklama yapan Jelena, ""Dusko ile birlikte Galatasaray maçı için Pazar günü Vodafone Park'a geliyoruz. İki gün sonra görüşürüz." yazdı. Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusco Tosic’in eşi Jelena Karleusa, sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çekiyor. Jelena, Türkiye’de bulunduğu süre boyunca da magazin basınında sıkça gündeme geldi. Sosyal medyada kendisi hakkında yapılan sert yorumlara çok kızan Sırp şarkıcı, terbiyesiz mesajların ardından çileden çıktı. Jelena Karleusa, tepkisini şu ifadeleri kullanarak gösterdi:

“Nefret ediyorum! Sizi küçük, zavallı, çirkin troller. Ne yapmanız gerektiğini söyleyeyim; Benim doğal büyük kıçımı öpebilir ve bitkinlikten ölebilirsiniz. Ve evet bu yorumlarınızdan dolayı sizi engelliyorum hastalıklı insanlar!

Anneleriniz sizleri bu hastalıklı halinizden çekip çıkarmalı. Bir sanatçı olmam, sürekli olarak göz önünde bulunmam, sizlere bana her zaman böylesine çirkin bir şekilde saldırma hakkı vermez."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın