25 Mayıs 2018, Cuma


> Galatasaray > Jan Olde Riekerink'in Beşiktaş'ı yıkım planı!

Jan Olde Riekerink'in Beşiktaş'ı yıkım planı!

Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink'in Beşiktaş'ı yıkma planı sağ kanat üzerine kurulu...


08 Mayıs 2016 01:52

Jan Olde Riekerink'in Beşiktaş'ı yıkım planı!

Bugün oynanacak Beşiktaş maçı öncesinde Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink'in kafasını sağ bek mevkisi karıştırıyor. Geldiği günden bu yana Semih Kaya'yı sağ bekte denemekte ısrar eden Hollandalı teknik adam bugün ki derbi öncesinde Sabri, Linnes ve Denayer arasında kalmış durumda. Sabri ve Linnes'i fazla hücumcu bulan Riekerink'in Denayer'i sağ bekte oynatma fikrine daha sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

Quaresma için üç farklı isme uyarı

Jan Olde Riekerink'in en az Mario Gomez kadar çekindiği bir diğer oyuncu ise Ricardo Quaresma... Portekizli yıldızın karşısında oynatmayı düşündüğü Lionel Carole ile sürekli olarak birebir görüşmeler yapan Riekerink ayrıca sol stoperde oynatmayı planladığı Hakan Balta'dan da Fransız oyuncuya yardım etmesini istedi. Derbiye Sinan Gümüş'ü sağ açıkta oynatarak çıkmayı planlayan Riekerink'in genç oyuncudan da yine geriye bol bol yardıma gelmesini istedi.

Riekerink'in yıkım planı Beck ve Marcelo üzerinden

Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink'in Beşiktaş'ı yıkma planı ise sağ kanat üzerine kurulu... Andreas Beck'in sağ bekteki performansının yanı sıra sağ stoper Marcelo'nun da sürekli kademe hatası yapmasının kendilerine şans doğuracağını inanan Hollandalı teknik adam o kanattan hem Podolski hem de Sneijder ile yüklenerek sağı çökertmeyi planlıyor. Riekerink ayrıca bu yüklenmeler sayesinde Olcay Şahan'ı da geriye hapsederek siyah-beyazlıların sağ kanadını etkisiz hale getirmeyi planlıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Riekerink, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor