21 Nisan 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Jackson: Çinliler'i ikna ederseniz Beşiktaş'ta oynarım

Jackson: Çinliler'i ikna ederseniz Beşiktaş'ta oynarım

Erdal Torunoğulları'nın Milano'da izlediği Şampiyonlar Ligi finali sonrasında Cristian Zapata'nın menajeri ile beraber bir araya geldiği Jackson Martinez'den beklenmedik derecede olumlu bir cevap alındı.


03 Haziran 2016 00:24

Jackson: Çinliler'i ikna ederseniz Beşiktaş'ta oynarım

Çin'e sadece para kazanmak için gittiğini düşündüğü Jackson'la nezaketen görüşen Torunoğulları, aldığı cevaplardan çok etkilendi.

Kolombiyalı oyuncu, hem ülkesinde hem de İspanya'dan Beşiktaş'ın çok ünlü olduğunu... Türkiye 2002 Dünya Kupasını kazanırken kendisinin 16 yaşında olduğunu ve milli takımımızı desteklediğini anlattı. Şenol Güneş'i oradan tanıdığını, Mario Gomez'i yeniden hayata döndürmesinin takdir edilecek bir durum olduğundan bahsetti. Jackson ayrıca, kulübünün kendisi için 42 milyon euro gibi çok büyük bir rakam ödediğini bırakacaklarını düşünmediğini ama Beşiktaş'ın ikna etmesi durumunda siyah-beyazlı formayı giymekten büyük keyif alacağını anlattı.

Çinlilerin, Jackson'ı bırakmayacaklarına inanan, Torunoğulları'nın buna rağmen bir yoklama yapmak için hazırlandığı da gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Jackson MartinezHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor