19 Nisan 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > İstenmeyen adam Emenike güneş gibi doğuyor!

İstenmeyen adam Emenike güneş gibi doğuyor!

Emmanuel Emenike, "Zümrüt-ü Anka Kuşu" gibi küllerinden doğuyor...


01 Ekim 2016 01:00

İstenmeyen adam Emenike güneş gibi doğuyor!

İsmail Kartal döneminde oynanan Beşiktaş maçında tribünlerden aldığı tepki sonrasında formasını çıkarıp sahayı terketme aşamasına kadar gelen Emenike, Dick Advocaat ile hayata döndü. Geçen sezonu önce Dubai sonra da West Ham'da felaket şekilde geçiren Nijeryalı oyuncu milli takıma da veda etmişti. Herkes Emenike'nin artık bittiğini Fernerbahçe'nin, Nijeryalı oyuncuyu artık kiralayacak takım bile bulamayacağını düşünüyordu.

Fakat Başkan Aziz Yıldırım, İstanbul’a geldiği gün Emenike'yi karşısına aldı ve "bu son şansın. Hoca (Vitor Pereira) dahi seni kimse istemiyor. Ya kendini kanıtlar takımda kalırsın, ya da bir daha Samandıra’dan adımını atamazsın" diyerek rest çekti.

Emenike ise bu sözlere, “Ama ‘tribünler tepki koyar' diye korkuyorum” yanıtını vermişti. Yıldırım'ın, “Tribünlere kafayı takma. Zaten seni seviyorlardı. Kendini göster, destek olurlar. Bu senenin yıldızı olacaksın” diye motive etti.

Önce hazırlık maçlarının yıldızı olan Emenike'nin bir başka itici gücü ise aşkı bulması oldu. 2014 Nijerya güzeli Iheoma Nnadi ile evlilik hazırlğı yapan Emenike artık İstanbul gecelerininde oldukça uzağında kalmış durumda.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, EmenikeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor