04 Aralık 2016, Pazar
> TFF 1. Lig > İşte Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu programı

İşte Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu programı

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maç programı açıklandı.


05 Ekim 2016 14:32


Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maç programı açıklandı. İşte maç programı;

25 Ekim 2016 Salı

12.00: PENDİKSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ (PENDİK STADI)

13.00: AMED SPORTİF FAALİYETLER - KEÇİÖRENGÜCÜ (SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ)

14.00: KIZILCABÖLÜKSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR (KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI)

14.00: BANDIRMASPOR - SANCAKTEPE BELEDİYESPOR (BANDIRMA 17 EYLÜL STADI)

14.00: 24ERZİNCANSPOR - YENİ MALATYASPOR (ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI)

16.30: ELAZIĞSPOR - OFSPOR A.Ş. (ELAZIĞ ATATÜRK STADI)

17.15: GAZİANTEPSPOR - DÜZYURTSPOR (GAZİANTEP KAMİL OCAK STADI)

19.00: ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - FETHİYESPOR (RİZE YENİ ŞEHİR STADI)

21.00: GALATASARAY A.Ş. - DERSİMSPOR (TÜRK TELEKOM ARENA)


26 Ekim 2016 Çarşamba

12.00: İNEGÖLSPOR - SARIYER (İNEGÖL İLÇE STADI)

13.30: GÜMÜŞHANESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI)

14.15: ÇORUM BELEDİYESPOR - TRABZONSPOR A.Ş. (DR.TURHAN KILIÇCIOĞLU STADI)

14.30: BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR (NECMİ KADIOĞLU STADI)

14.30: KIRKLARELİSPOR - GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (KIRKLARELİ ATATÜRK STADI)

15.00: BOLUSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR (BOLU ATATÜRK STADI)

15.00: SAMSUNSPOR - MENEMEN BELEDİYESPOR (SAMSUN 19 MAYIS STADI)

15.00: BALIKESİRSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (BALIKESİR ATATÜRK STADI)

15.00: AFJET AFYONSPOR - ÜMRANİYESPOR (AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI)

15.00: SİVASSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş. (YENİ 4 EYLÜL STADI)

16.30: AKHİSAR BELEDİYESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR (MANİSA 19 MAYIS STADI)

19.00: BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - TUZLASPOR (ERZURUM KAZIM KARABEKİR STADI)

21.00: BURSASPOR - YOMRASPOR (BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI)


27 Ekim 2016 Perşembe

12.00: FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş. (VEFA STADI)

13.30: YENİ AMASYASPOR - DENİZLİSPOR (AMASYA 12 HAZİRAN STADI)

14.30: AYDINSPOR 1923 - ANTALYASPOR A.Ş. (ADNAN MENDERES STADI)

18.30: KASIMPAŞA A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADI)

21.00: KAYSERİSPOR - BUCASPOR (KAYSERİ BŞ. BLD. KADİR HAS STADI)



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Feyenoord Fenerbahçe maçı ne zaman, hangi kanal...