03 Aralık 2016, Cumartesi
> Avrupadan Futbol > İşte UEFA Avrupa Ligi'nin programı

İşte UEFA Avrupa Ligi'nin programı

UEFA Avrupa Ligi'nde bu hafta play-off eleme turu ilk maçları oynanacak.


17 Ağustos 2016 13:02


UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turunda bu hafta ilk maçların heyecanı yaşanacak.

Play-off eleme turundaki mücadele, İsrail ekibi Beitar ile Fransa temsilcisi Saint-Etienne arasında karşılaşmayla başlayacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonunda, gruplara kalacak son 22 takımın belirleneceği play-off eleme turunda 18 Ağustos 2016 Perşembe günü ise 21 karşılaşma yapılacak. Tur atlayan ekipler, 25 Ağustos'taki rövanş müsabakaları sonrası belli olacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundan elenerek yoluna Avrupa Ligi'nde devam eden Fenerbahçe, İsviçre'nin Grasshoppers takımını perşembe günü 21.00'de konuk edecek.

Turnuvada Türkiye'yi temsil eden diğer ekiplerinden Osmanlıspor, perşembe günü TSİ 19.30'da Danimarka takımı Midtjylland deplasmanına çıkarken, Medipol Başakşehir de Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk ekibini 20.30'da ağırlayacak.

Türk hakem Hüseyin Göçek'in düdük çalacağı mücadelede, Danimarka'nın SonderjyskE ekibi ile Çek Cumhuriyeti'nin Sparta Prag takımı karşılaşacak.

UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu ilk maçlarının programı şöyle:

17 Ağustos Çarşamba:

19.00 Beitar (İsrail) - Saint Etienne (Fransa)

18 Ağustos Perşembe:

17.00 Astana (Kazakistan) - BATE (Belarus)
19.00 Dinamo Tiflis (Gürcistan) - PAOK (Yunanistan)
19.15 SonderjyskE (Danimarka) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)
19.30 Krasnodar (Rusya) - Partizani (Arnavutluk)
19.30 Midtjylland (Danimarka) - Osmanlıspor (Türkiye)
20.00 AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)
20.00 Austria Wien (Avusturya) - Rosenborg (Norveç)
20.00 Gebele (Azerbaycan) - Maribor (Slovenya)
20.00 Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Anderlecht (Belçika)
20.00 Göteborg (İsveç) - Karabağ (Azerbaycan)
20.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Hajduk Split (Hırvatistan)
20.30 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna)
21.00 Fenerbahçe (Türkiye) - Grasshoppers (İsviçre)
21.00 Panathinaikos (Yunanistan) - Brondby (Danimarka)
21.00 Vojvodina (Sırbistan) - AZ Alkmaar (Hollanda)
21.00 Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - Genk (Belçika)
21.15 Astra (Romanya) - West Ham United (İngiltere)
21.30 Gent (Belçika) - Shkendija (Makedonya)
21.45 Sassuolo (İtalya) - Kızılyıldız (Sırbistan)
22.00 Arouca (Portekiz) - Olympiakos (Yunanistan)
22.05 Trencin (Slovakya) - Rapid Wien (Avusturya)



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Tuncay Şanlı'dan ilginç itiraf