25 Haziran 2018, Pazartesi


> Futbol > İşte Terim-Arda Turan gerginliğinin perde arkası

İşte Terim-Arda Turan gerginliğinin perde arkası

İşte Fatih Terim'in yakınındaki isimlerin verdiği bilgilere göre Terim ile Arda arasında iplerin kopmasının başlıca nedenleri...


26 Eylül 2016 01:36

İşte Terim-Arda Turan gerginliğinin perde arkası

Avrupa Şampiyonası'nda yaşananların ardından Dünya Kupası Eleme maçları için Fatih Terim tarafından kadroya alınmayan Arda Turan ile Terim arasında neler yaşandığı merak konusu olmuştu.

İşte Fatih Terim'in yakınındaki isimlerin verdiği bilgilere göre Terim ile Arda arasında iplerin kopmasının başlıca nedenleri:

Fatih Terim - Arda Turan kavgasına aileler karıştı. Sadece Arda tarafından bakıyorsunuz. Niye Okan Turan'ın açıklamaları gündeme gelmiyor? Merve Terim'in açıklamaları gündeme geliyor ama Okan Turan'ın yaptığı göndermeler konuşulmuyor.

Kavganın nedeni sadece prim değil. Paris'te kampta Arda ve Burak oturuyor. Bacak bacak üstüne atıp çay içiyorlar. Arda, hocanın kurmaylarından birine yüksek sesle, 'Hocam biz varsak hoca var. Biz yoksak hoca yok', O isim, 'Nasıl anlayamadım' diyor. Arda, 'Tamam tamam işine bak sen' diyerek olayı kapatıyor. Bu hemen hocaya ulaştırılıyor.

Fatih Terim, Arda Turan ve Burak Yılmaz'ın fotoğrafa girmeme nedenini 10 dakika sonra öğreniyor. Bu hocayı çok rahatsız ediyor.

Arda Turan, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan, Avrupa Şampiyonası'nda birçok kez kahvaltıya gelmedi. Milli takım kurmayları bu üç ismi ne yaptılarsa bir türlü kahvaltıya kaldıramadılar.

Kaptan olarak Arda Turan genç futbolculara ilgisiz davrandı. Hiçbir gençle bir konuşma yapmadı.

Arda ve Burak'ın sabaha kadar oyun oynaması. Seslerden futbolcular uyuyamıyor.

Caner ve Gökhan Gönül'ün kafalarını Milli takıma verememesi. Ellerinden telefon düşmedi. Her köşede telefonla konuştular.

Burak Yılmaz kadroya çağrılmadan uçak bileti istedi. Milli takımın Rusya maçı için kamp yapacağı otelde Belek'teki otelde iki villa tuttu. Hiç kimsenin ailesi yok. Burak ailesiyle beraber o otelde yer ayırıyor. Milli takımın geleceğini öğrenip bir gün önce oradan ayrılıyor. Fatih Terim bunu otele gelindiğinde öğreniyor.

Fatih Terim, Arda Turan'ın prim meselesinde TFF'de görevli isimlerle konuşmasından rahatsız oluyor. Hatta bu yüzden Arda'yı dört beş kişinin arasında bozuyor.

İşte Okan Turan'ın attığı mesajlar:

Kaynak: Telegol

Etiket: fatih terim, arda turanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor