25 Mayıs 2018, Cuma


> Beşiktaş > İşte şampiyonluk maçının kadrosu

İşte şampiyonluk maçının kadrosu

7 yıl aradan sonra şampiyonluk kupasının bir ucundan tutan takımını, dış etkenlerden uzak tutmayı amaçlayan tecrübeli teknik adam yazılı, görsel ve sosyal medyada ilan edilen şampiyonluk havasının takımı rehavete sürüklememesi için adeta psikolog gibi çalışıyor.


12 Mayıs 2016 17:32

İşte şampiyonluk maçının kadrosu

Hem oyunculuk hem teknik direktörlük hayatında olumlu olumsuz bir çok tecrübeye sahip olan Güneş, şampiyon olmuş gibi rehavete girmeleri halinde ummadıkları bir sonuçla karşılaşabileceklerinin bilinciyle çalışıyor.

Sezonun en iyi futbolunu oynayan takımın kendileri olduğunu ve bir çok zorlukları aşarak bu duruma geldiklerini söyleyen Güneş'in, hakettikleri şampiyonluk sevincini doyasıya yaşamak için maç sonuna kadar sabretmelerini oyunculardan istediği ve 'Henüz hiç bir şey bitmedi. Osmanlıspor maçını oynamışız ve şampiyon olmuşuz gibi yaratılan havadan uzak durun. İlk günden bu yana nasıl ciddi ve hırslı bir şekilde çalışıyorsanız bu hafta da öyle çalışın. Osmanlıspor maçını kazanalım ve şampiyonluğumuz ilan ettikten sonra sevincimizi hep beraber doyasıya yaşayalım' dediği öğrenildi.

Şampiyonluk maçının kadrosu

Futbolcuları ile mental toplantıları sürekli yapan Güneş bir yandan da Osmanlıspor maçının taktiği ve kadrosu üzerine çalışıyor.

Bir puanın Beşiktaş'ı şampiyon yapacağını bilmesine rağmen Osmanlıspor maçını kazanmak ve şampiyonluğunu kazanarak ilan etmek isteyen Güneş maçın başındna sonuna kadar defans oynatmayı düşünmüyor.

Kontrollü ama hücum organizasyonlarının da aynı şekilde yapılacağı bir oyun anlayışını sahaya koyacak olan Güneş, kadroda çok büyük değişikliler de yapmayacak.

Cezalı olan Olcay Şahan'ın yerine Kerim Frei ile maça başlamayı düşünen tecrübeli hocanın diğer on oyuncusu Galatasaray maçının kadrosu olacak.

Kaleyi yine Tolga Zengin'e teslim edecek olan Güneş geri dörtlüyü Beck - Marcelo - Tosic - İsmail, orta sahayı Atiba - Oğuzhan - Kerim Frei - Sosa - Quaresma, ve forveti de Gomez'den oluşturmayı planlıyor.

Kaynak: DHA

Etiket: Şenol Güneş, Beşiktaş,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor