21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > İşte Robin van Persie gerçekleri

İşte Robin van Persie gerçekleri

Fenerbahçe'nin yıldızı Robin van Persie'nin futbol hayatı tehlikede.


22 Eylül 2016 09:42

İşte Robin van Persie gerçekleri

Fenerbahçe'nin yıldızı Robin van Persie'nin futbol hayatı tehlikede. Net bir sakatlığı olmamasına rağmen bir türlü tam kapasite ile oynayamayan, sezon başı kampında ise özel antrenörü ile çalışan Hollandalı yıldızın kapasitesinin Dick Advocaat'ın gelmesiyle kavuşacağı bekleniyordu.

Sarı-lacivertli ekip van Persie'yi İstanbul'a getirmeden önce Londra'da bir dizi sağlık kontrolünden geçirmiş, gizli yapılan kontrollerin fotoğrafları ise İtalyan bir gazeteci tarafından sosyal medyadan paylaşılmıştı.

van Persie'nin, M.United'ta oynarken geçirdiği operasyon sırasında "talus" kemiğinde sorun yaşadı. Ayak bileği eklemini oluşturan en önemli kemik olan "talus"ta var olan kıkırdak katman ayak bileğinin hareketi engellemeye başladı.

van Persie'nin sorunun yanlış idman ve kendisine doğru bakmaması yüzünden arttı. Eklem hareket kısıtlılığı, ağrı, boşalma hissi, takılma duygusu gibi şikayetlerin geliştiği ortaya çıktı. Yürüme mesafesi azaldı. Sürekli olarak şişlikler yaşamaya başladı. van Persie'nin ameliyat olamadığı için bu şekilde futbol oynamak zorunda. Bu da futbol hayatını tehdit ediyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: robin van persie, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor