23 Haziran 2018, Cumartesi


> Galatasaray > İşte Riekerink'in Selçuk kararı!

İşte Riekerink'in Selçuk kararı!

Galatasaray'da Çaykur Rizespor maçı öncesi teknik direktör Jan Olde Riekerink'ten oyuncularına uyarı geldi.


16 Eylül 2016 17:27

İşte Riekerink'in Selçuk kararı!

Hollandalı teknik adamın futbolcularıyla yaptığı toplantıda Kayserispor maçı sonrası konuşulanlardan ve yazılanlardan etkilenme-meleri uyarısında bulunarak ''Hepiniz profesyonel oyuncularsınız. Futbolun içinde bunlar var. Sizlerden hiçbirşeyi düşünmeden sadece Çaykur Rizespor maçına konsantre olmanızı istiyorum. Her biriniz birbirinden değerli oyuncularsınız ve bunun bilincine varmanız gerekir '' dediği belirtildi.

Riekerink, kaptan Selçuk hakkında yazılanlar için de ''Selçuk bu takımın en önemli oyuncularından biri. Bunu herkes böyle bilsin. Bir maçta oyundan almam bu gerçeği değiştirmez. Bundan sonraki süreçte de en önemli oyuncularımızdan biri olmaya devam edecek, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Selçuk, bu takımın kaptanı olarak saha içi ve dışında bana her konuda en büyük destek veren kişilerden biridir'' şeklinde konuştuğu ifade edildi.

Hollandalı teknik adamın, Çaykur Rizespor karşısında Selçuk İnan'ı, Tolga Ciğerci ile birlikte ilk 11'de görevlendireceği , Kayserispor maçının 11'inde de çok fazla değişiklik yapmayı düşünmediği öğrenildi.

Luis Cavanda'yı Beşiktaş derbisinde 11'de sahaya sürmeyi planlayan Riekerink, maç eksiği bulunan Belçikalı oyuncuyu Çaykur Rizespor maçında hazırlamayı düşünüyor.

Karadeniz ekibine karşı oyunun bir bölümünde Cavanda'yı oynatacağı öğrenilen Riekerink'in, tecrübeli oyuncuyu ilk 11'de mi yoksa sonradan mı oyuna dahil edeceğine henüz karar vermediği belirtildi.

Etiket: Galatasaray, Riekerink, Selçuk İnanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor