23 Haziran 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > İşte Gökhan Töre için verilen son rakam

İşte Gökhan Töre için verilen son rakam

West Ham teknik direktörü Slaven Bilic, Gökhan Töre'nin transferi için büyük çaba gösteriyor.


30 Mayıs 2016 06:50

İşte Gökhan Töre için verilen son rakam

West Ham teknik direktörü Slaven Bilic, Gökhan Töre'nin peşini bırakmıyor. Devre arasındaki 9 milyon Sterlin'lik teklif 12 milyon Sterlin'e yükseldi. Siyah-beyazlı yönetim Töre'nin takımdan ayrılmasına izin verme aşamasına geldi. Çünkü İngiliz ekibi Töre'nin Beşiktaş ve öncesi kariyerinde yer alan sıkıntılı durumları bahane ederek daha yüksek bir rakama çıkma riskine giremeyeceklerini aktardı. Kendilerinin scout ekibinin Töre için olumsuz rapor verdiğini ama Bilic'in ısrarları yüzünden bu rakama çıktıklarını aktardı. Başkan Fikret Orman, Töre kararını ise teknik direktör Şenol Güneş'e bıraktı. Güneş, Töre ile bir görüşme yaptı. Fikirlerini aktardı, cevaplar aldı.

Güneş'ten Töre'ye ''hayırlı olsun''lu uyarı

Töre'ye önce kendisiyle çalışmak istediğini çünkü yeteneklerine inandığını söyledi. Genç oyuncunun Premier Lig'de oynamak istiyorum sözleri üzerine ise "hayırlı olsun" demek zorunda kaldı. Güneş daha sonra oyuncusuna, Türkiye'deki arkadaş çevresini beğenmediğini söyledi. Londra'da yaşamaya başladığı anda bu çevreden kurtulmasını önerdi.

Bilic, Töre'den söz aldı

Bilic'in de kendisine benzeri uyarılar yaptığını belirten Töre'ye West Ham'ın da uzatacağı sözleşmede ilginç ayrıntılar vereceği bildirildi. West Ham yönetiminin özellikle vurulma olayı ve basında Töre aleyhine çıkan haberler yüzünden Bilic'e uyarılarda bulundukları da gelen bilgiler arasında. Bilic'in de Töre'den aldığı söze güvenerek yönetime güvence verdiği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: gökhan töre, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor