21 Mayıs 2018, Pazartesi


> Galatasaray > İşte Galatasaray taraftarının Vodafone Arena'ya gidiş yolu

İşte Galatasaray taraftarının Vodafone Arena'ya gidiş yolu

Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri hafta sonunda Vodafone Arena'da oynanacak derbide rakip seyircinin de olması konusunda anlaştı...


22 Eylül 2016 09:18

İşte Galatasaray taraftarının Vodafone Arena'ya gidiş yolu

Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri hafta sonunda Vodafone Arena'da oynanacak derbide rakip seyircinin de olması konusunda anlaştı... sarı-kırmızılı yönetim İstanbul Valiliğinin alacağı karara göre Vodafone Arena'ya 2 bin 200 Aslan'la gidecek. Yolculuk öncesinde ise tüm planlanlar hazırlanmış durumda.

Galatasaraylı taraftarlar Arena'ya belediyenin sağladığı otobüslerle Mecidiyeköy'den hep beraber gidecek. 2 bin 200 taraftar ayrı ayrı Vodafone Arena'ya giriş yapmayacak. Polisin güvenlik alanına otobüsle gelmeyen Galatasaraylı taraftarlar ellerinde bilet olsa bile maça giriş yapamayacak. Ayrıca Galatasaraylı taraftarların herhangi bir aksilik durumunda stada zarar vermesi veya sahaya yabancı madde atmasının da önüne geçilmesi amacıyla bir gün önce stada sokulacak pankartlar didik didik aranacak.

Galatasaray yönetimi Vodafone Arena'ya gidecek olan taraftarları son yıllarda sürekli olarak kombine yenileyen taraftarlar arasından ilgiye göre seçecek. En önemlisi ise Galatasaray UltrAslan ve Beşiktaş Çarşı gruplarının temsilcileri maçtan bir gün önce bir araya gelerek dostluk ve barış mesajları verecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor