22 Haziran 2018, Cuma


> Fenerbahçe > İşte Fenerbahçe'nin Hakim Ziyech teklifi

İşte Fenerbahçe'nin Hakim Ziyech teklifi

Fenerbhçe, Hakim Ziyech için son ve sürpriz bir hamle yaptı.


26 Ağustos 2016 12:09

İşte Fenerbahçe'nin Hakim Ziyech teklifi

Fenerbahçe Hakim Ziyech'i istiyor. Mali açıdan kriz içinde olan Twente ise Faslı oyuncu için 12 milyon euro'dan tek kuruş inmiyor. Aralarında Inter, Roma PSV ve Sevilla gibi dev ekiplere bu yüzden olumsuz cevap verildi. Fenerbahçe ise Ziyech için son ve sürpriz bir hamle yaptı.

Menajerler aracılığıyla yapılan teklife göre Fenerbahçe, Ziyech'in 2 yıllığına kiralanması için 2.5 milyon euro ödeyecek. Bu süreçte Fenerbahçe şampiyon olursa 300 bin euro, Şampiyonlar Ligi'ne katılırsa da 150 bin euro Hollanda kulübünün hesabına yatırılacak. Sözleşmede Fenerbahçe'yi bağlayıcı olan maddeler ise şu:

Ziyech ilk yılında 15 asisti (Türkiye Kupası, Avrupa Kupaları ve Süper Lig) aşarsa Fenerbahçe, 15 milyon euro ödeyerek bonservisini almak zorunda olacak.

Ziyech iki yılda 20 asistin üzerine çıkarsa (Türkiye Kupası, Avrupa Kupaları ve Süper Lig) Fenerbahçe, 15 milyon euro ödeyerek bonservisini almak zorunda olacak.

Ziyech iki yılda 55'i ilk 11'de olmak üzere 60 maçta (Süper Lig) forma giyerse Fenerbahçe, 15 milyon euro ödeyerek bonservisini almak zorunda olacak.

Fenerbahçe bu iki yılda Avrupa'da yarı finale çıkarsa, 15 milyon euro ödeyerek Ziyech'in bonservisini almak zorunda olacak.

Fenerbahçe bu iki yılda Avrupa'da kupa kazanırsa, 20 milyon euro ödeyerek Ziyech'in bonservisini almak zorunda olacak.
 

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor