18 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > İşte Fenerbahçeli yıldızların tepkileri!

İşte Fenerbahçeli yıldızların tepkileri!

Fenerbahçe'nin yıldızları Trabzon'daki olaylar sonrasında şok yaşadılar.


27 Nisan 2016 01:22

İşte Fenerbahçeli yıldızların tepkileri!

Fenerbahçe'nin yıldızları Trabzon'daki olaylar sonrasında şok yaşadılar. Nani'nin yanı sıra Meireles ve Alves'i Portekiz'den, van Persie'yi Hollanda'dan, Kjaer'i ise Danimarka'dan gazeteciler aradı. Olayın iç yüzünü öğenmeye çalıştı.

Sezon başında Fenerbahçe'ye gelmeden önce "terör" konusu ile ilgili haşır neşir olan, geldikten sonra da yaşanan olaylar sonrasında gerilen Kjaer, Trabzon'da yaşanan olayların büyütülmemesi istedi. Ülkesinden maç için, "çılgınlık", "akıl almaz vandalizm" başlıkları atan gazetelerin aksine Kjaer, kendisini canlı yayına almak için arayan Fodbold yetkililerine, "futbolun ateşli yaşandığı bir ülkedeyim. Şimdi ise kısa tatilde. Türkiye'de bu tarz şeylerin üzerinde uzun süre durmamayı öğrendim" sözlerini kullandı.

Van Persie'nin tepkileri

Hollandalı yıldız Robin van Persie ise, maçın oynandığı tatil edildiği saatten itibaren, İngiltere ve Hollanda'dan çok sayıda telefon aldığını ancak olup biteni izah edemediğini söyledi. Hollandalı yıldız, Türkiye'nin imajı açısından kolay kolay silinemeyecek bir leke aldığını ve bunun kabul edilemez olduğunun altını çizdi.

van Persie takım otobüsünde ise kendisine "Hayatında ilk defa stadı zırhlı emniyet aracı ile terk ediyorsundur" diye takılan takım arkadaşlarına, "dünyanın pek çok yerine pek çok kritik maç oynadım. İnanın bana bu akşam olanların yanında hiçbir şey" cevabını verdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: robin van persie, fenerbahçe, kjaerHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor