21 Haziran 2018, Perşembe


> Trabzonspor > İşte Fenerbahçe maçı sonrası başlayacak operasyon

İşte Fenerbahçe maçı sonrası başlayacak operasyon

Trabzonspor'da Başkan Muherram Usta gelecek sezon yola devam etmeyeceği oyuncularla gelecek haftadan itibaren konuşmalar yapmaya başlayacak.


21 Nisan 2016 07:31

İşte Fenerbahçe maçı sonrası başlayacak operasyon

Trabzonspor'da Başkan Muherram Usta gelecek sezon yola devam etmeyeceği oyuncularla gelecek haftadan itibaren konuşmalar yapmaya başlayacak. Öncelikle yabancı oyuncularla masaya oturacak olan Usta, bu isimlerin menajerlerini de şehre çağırdı. İlk olarqak Douglas'ın menajeri ile bir araya gelecek olan Usta daha sonra yerli oyuncularla da tek tek görüşecek. Musa Nizam ve Sefa Yılmaz'a "sizlerle gelecek sezon yola devam edilmeyecek. En kısa zamanda paralarınızı alacaksanız" denilecek.

Sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Fatih Atik'e "istersen takımdan ayrılabilirsin" diyecek. Bosingwa'ya, "senden futbolcu olarak değil ama başka şekillerde yararlanmayı düşünüyoruz" diyerek antrenörlük veya sportif direktrörlük teklif edecek. Marin'e şartlarını sunacak, bonservisini "bedelsiz" olarak alabiliyorsa kapılarının kendisine açık olduğunu yoksa yola devam etmeyeceklerini iletecek. Yumlu'ya, 2 yıllık sözleşme teklif edecek, ısrar etmeyecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: muharrem usta, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor