21 Haziran 2018, Perşembe


> Trabzonspor > İşte Ersun Yanal'ın Trabzonspor'dan istedikleri!

İşte Ersun Yanal'ın Trabzonspor'dan istedikleri!

Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta ile Ersun Yanal'ın yaptığı görüşmenin detayları belli oldu.


05 Mayıs 2016 01:24

İşte Ersun Yanal'ın Trabzonspor'dan istedikleri!

Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta ile Ersun Yanal'ın yaptığı görüşmenin detayları belli oldu. Yanal'ın, Başkan Muharrem Usta'nın önlerine koyduğu 50'inci yıldaki şampiyonluk hedefinin gerçekçi olmadığını anlattı. Trabzonspor'un şampiyon olmak için gelecek sezondan başlamak üzere 3 yıllık bir program üzerinde çalışmaları gerektiğini anlattı.

Yanal, Başkan Usta'yla kesinlikle para pazarlığı yapmadı. Hatta Başkan Usta'nın kendisine, "geçmiş yönetimden kalan alacaklarının teminini bir an önce sağlayacağı" yönündeki sözlerine ise "önemli değil" şeklinde cevap verdi. Kendisine gelecek sezon için şampiyonluk söz verecek herhangi br teknik adamın kesinlikle yanıltıcı olduğunu belirtti.

Yeni bir takım yaratacağını ve belki ilk yılda çok kötü sonuçlar alabileceklerini bu yüzden sonuna kadar arkasında durmak zorunda olduğunu yine Başkan Usta'ya iletti. Yanal iki yerli bir de yabancı yardımcısı ile Trabzonspor'un başına geçebileceğini ve yardımcılarının işlerine de kesinlikle karışılmaması gerektiğini de yine Usta ile paylaştı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ersun yanal, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor